filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Доброчинність

Ось нарешті і відбулась довгоочікувана зустріч студентів факультету іноземних мов із вихованцями Кіровоградського дитячого будинку «Барвінок».

Зустріч відбулася напередодні Дня Святого Миколая. Із коштів, що були зібрані на благодійному концерті  «Добро починається з тебе», ми придбали солодкі подарунки, настільні ігри та канцтовари. Та це ще не всі подарунки! Творчі студенти факультету підготували для дітей святково-новорічний концерт та різноманітні конкурси.

Важко передати атмосферу, яка панувала на святі. Це виявилося щось неймовірне! Свято було сповнене доброти, тепла і підтримки. Ніщо не радує так, як щирий сміх та радість дитини! Саме  в такі моменти розумієш, що щастя не в матеріальних цінностях, а в духовних! А почуття та емоції бувають настільки сильними, що можуть перемогти будь-яке нещастя!

Ми дякуємо всім небайдужим, які відгукнулися на прохання допомогти дітям! Ви зробили велику справу! Ви подарували дітям свято та віру в добро, а це – найголовніше!

Вишневецька Катерина (213)

dytbud_1.jpgdytbud_2.jpgdytbud_3.jpgdytbud_4.jpg