filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

«Вокальна кузня» - 2013

Уже третій рік поспіль проводиться конкурс на Голос університету під назвою «Вокальна кузня». От і 17 грудня 15:00 – з дверей актової зали педуніверситету лунали пісні і радісні голоси гостей заходу, себто студентів, які замість того, щоб гризти граніт науки перед сесією, вирішили урізноманітнити своє нелегке життя.
За титул Голос університету – 2013 змагалися 10 учасників. Серед них були студенти нашого факультету: Павленко Андрій (студент 1-го курсу), Шудря Ірина (студентка 3-го курсу), Чеканова Ксенія (студентка 2-го курсу) та Сарандук Наталія (студентка 1-го курсу).

Учасники виконували дві пісні – українською мовою та будь-якою іншою. Глядачі також насолоджувалися виступами запрошених гостей: зразкового хореографічного ансамблю «Вікторія» - керівник Вікторія Кохно, переможниць першого та другого років Мар’яни Козонак та Тетяни Яковенко, дуету Жабокрицького Дмитра та Марченка Ігоря – студенти факультету іноземних мов та випускника мистецького факультету (котрий брав участь у торішніх змаганнях та зайняв призове 3 місце у 2012 році). Фінал конкурсу насправді був надзвичайним: емоційні номери учасників, які не змогли залишити байдужим нікого; гучні оплески із залу підтримували фіналістів і надавали впевненості. Кожен номер мав свою задумку, певну історію.

Ось і закінчення конкурсу. Журі підрахувало бали та готові оголосити результати. Приз глядацьких симпатій дістався Павленку Андрію, диплом третього ступеня отримала студентка факультету філології та журналістики Алєксєєнко Ольга, друге місце посіла студентка мистецького факультету Синенька Наталія, і нарешті Голосом університету 2013 року став студент мистецького факультету Кисіль Максим. Інші учасники були нагороджені дипломами фіналістів конкурсу.

У свою чергу я хочу побажати всім нашим студентам йти до своєї мети і ніколи не зупинятися.

Мельник Інесса,
культорг факультету іноземних мов