filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

День боротьби зі СНІДом

2 грудня на факультеті іноземних мов була проведена тематична лекція до дня боротьби зі СНІДом. Слід зазначити, що прослухати цю лекцію міг кожен бажаючий. Працівники обласного центру планування сім’ї та репродукції людини Гришко Анна Миколаївна та Барков Василь Олексійович ознайомили студентів із проблемою та шляхами розповсюдження ВІЛ-інфекції та назвали основні групи ризику. Також лікарі центру планування сім’ї розповіли про епідеміологічну ситуацію по ВІЛ-інфекції в Україні, протікання самої хвороби та її профілактику. Спеціалісти нагадали, що здоровий спосіб життя – це основа профілактики ВІЛ-інфекції.
Ми вдячні Анні Миколаївні та Василю Олексійовичу за неймовірно цікаву та пізнавальну лекцію.

Вишневецька Катерина (213)