filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Містер Кіровоград

29 листопада 2013 року в обласному музично-драматичному театрі ім. М. Л. Кропивницького відбувся Всеукраїнський конкурс «Містер країни OPEN – 2013» і обласний конкурс «Містер Кіровоград – 2013». У конкурсі брали участь 23 учасники. Багато хлопців приїхали з різних міст України, щоб представити свій регіон. Цього року Кіровоград приймав учасників із Кривого Рогу, Вінниці, Мелітополя, Донецька, Луганська та Рівного.

Постійними організаторами конкурсу є управління у справах сім’ї та молоді Кіровоградської обласної державної адміністрації, модельне агентство «РІМО» та фірма «Контекс».

Від нашого факультету іноземних мов участь брали студент 5-го курсу Сидоренко Антон та студент 1-го курсу Троцький Андрій.
Юнаки виходили на сцену тричі і кожного разу зривали шквал оплесків. Під час першого виходу вони представляли нову колекцію стильного спортивного одягу від магазину «Adidas».

Після цього юнаки демонстрували свою спортивну форму під час демонстрації пляжних образів.

Під час третього, фінального виходу в ділових костюмах хлопці постали перед глядачами в ідеально підібраних образах справжніх джентльменів.

У перервах між виходами глядачі мали можливість насолоджуватися виступами найталановитіших кіровоградських колективів: зірочок із танцювальної студії «Вікторія» та танцювального колективу «Конвалія».

Усі учасники виступили на достойному рівні, тому робота журі була нелегкою. За результатами конкурсу Сидоренко Антон здобув титул «Містер Неординарність», а Троцький Андрій – «Містер Подіум».
Ми щиро вітаємо хлопців з перемогою та бажаємо успішного підкорення нових вершин.

Культорг факультету іноземних мов
Мельник Іннеса

mister1.jpgmister2.jpgmister3.jpgmister4.jpgmister5.jpgmister6.jpgmister7.jpgmister8.jpgmister9.jpg