filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Хеллоуїн-2013

У четвер 31 жовтня на факультеті іноземних мов відбулося щорічне святкування  Хеллоуїну. Тематичні декорації, виставка гарбузів, конкурси на найкращу стінгазету і найоригінальніший  карнавальний костюм… Та і це ще не все! За американською традицією, на  перервах студенти разом ласували солодощами та вітали викладачів зі святом.

Слід зазначити, що особливо активну участь у дійстві брали студенти І курсу. Яскраві, неординарні костюми та макіяж першокурсників нікого не залишив байдужим. Неймовірну атмосферу та дух свята відчув кожний. Завдяки цьому Хеллоуїн-2013 залишиться в пам’яті викладачів та студентів надовго.

Вишневецька Катерина (213)

3s5mbd4gi9u.jpg4ow5hriehnw.jpgcys07xdpu_0.jpgfnbocdmpedo.jpgp0hoykax2n0.jpgrjuzjatseha.jpg-vfr36_ltfs.jpg