Даєш "Вернісаж талантів"!
![img_7031.jpg img_7031.jpg](/images/inmov/img_7031.jpg)
Номерів було багато, і жоден з них не залишив байдужими глядачів, вражаючи своєю багатогранністю та оригінальністю. Важко виділити найкращі виступи, тому що кожен з них був яскравим та неповторним.
Хтось проявив хист до музики, хтось порадував глядачів вокальними номерами. Східні та сучасні танці теж не лишили нікого байдужим. У номері КВН студенти показали почуття гумору та акторську майстерність. Поезія у виконанні першокурсників торкнулася кожної душі. Інші студенти вразили аудиторію східною боротьбою, чого точно ніхто не
![img_6962.jpg img_6962.jpg](/images/inmov/img_6962.jpg)
чекав. Також глядачі отримали естетичну насолоду він презентації фото.
Яскравими були і ведучі концерту, які змогли привернути увагу гостей та
Уся зала була заповнена глядачами, і гості не пожалкували, що відвідали цей захід, тому що вони отримали можливість забути щоденну рутину і відчути себе у вирі краси та мистецтва. налаштувати їх на потрібну ноту. Хоча деякі ведучі не лише керувати процесом на сцені, а й підготували власні номери.
Але за цим дійством стоїть наполеглива праця як учасників, так і організаторів заходу. За що їм окрема подяка.
Можна точно стверджувати, що факультет іноземних мов має свої таланти, він – гордість університету.
Студентка 104 підгрупи
Лобас Олеся
![img_6905.jpg img_6905.jpg](/images/inmov/img_6905.jpg)
![img_6989.jpg img_6989.jpg](/images/inmov/img_6989.jpg)
![img_6983.jpg img_6983.jpg](/images/inmov/img_6983.jpg)
![img_6883.jpg img_6883.jpg](/images/inmov/img_6883.jpg)
![img_7014.jpg img_7014.jpg](/images/inmov/img_7014.jpg)