filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Таланти факультету іноземних мов

vernisazh3.jpg13 жовтня 2009 року в актовому залі університету КДПУ ім. В.Винниченка відбувся святковий концерт «Вернісаж талантів», у якому взяли участь талановиті, яскраві, енергійні студенти-першокурсники  факультету іноземних мов.

Відкривати «Вернісаж» випала честь Валерії  Чемерис. ЇЇ запальна пісня налаштувала зал на хвилю позитивного настрою, який потім підтримали й інші учасники. Чесно кажучи, я не очікувала такого розмаїття талантів. Студенти вражали співом, грою на музичних інструментах, танцями різних стилів (від хіп-хопу до східних танців),  акторськими талантами.
Усі були просто вражені кумедною сценкою 106 групи, що продемонструвала неабияку здатність  працювати колективно. Разом їм вдалося створити міні-мюзикл на таку близьку студентам тему екзамену та списування, розкривши усім присутнім, зокрема і  викладачам, секрети «списувальної майстерності». (Ай-яй-яй!  Тепер студентам доведеться ламати голову над новими «трюками»!)vernisazh.jpg
Внесли новизну в концерт східні танці, представлені двома номерами, зокрема Усачовою Оленою (на фото ліворуч). «Спершу я відчувала деяку розгубленість, страх, проте з виходом на сцену залишилося лише бажання якнайкраще виступити та подарувати присутнім незабутні хвилини», - ділиться враженнями Усачова Олена. Гадаю, гучні оплески компенсували виконавцям східних танців хвилювання та години репетицій.
Можу сміливо заявити, що факультет іноземних мов, без сумніву, заслуговує  звання «найспівучішого», адже, як виявилося, має неабияку кількість «соловейків». Виступи співаків Прокопенка Павла й Услистої Ксенії супроводжувалися власним інструментальним виконанням. Жива музика викликала пожвавленість публіки, супроводжувалась тривалими оплесками та проханнями «на біс».
Як будь-яка  респектабельна подія, «Вернісаж» не обійшовся без приємних сюрпризів, як-от романтичної  присвяти  пісні «Ніч яка місячна» своїй одногрупниці. Юнак дещо хвилювався, проте зал від початку сподобав його щирість та відкритість. Цікаво, чим все-таки закінчилась ця історія? Невже наше шоу відкрило університету не лише багато яскравих талантів, а й стало поштовхом для зародження нових стосунків? Тоді я обома руками  «за» частіше проведення таких заходів!
vernisazh2.jpgАле, як не прикро, все хороше колись закінчується. Майже всі учасники продемонстрували свої уміння. Комусь хвилювання не дало змоги розкритись «на повну», проте всі молодці!!! Шоу добігало свого логічного завершення. На сцену вийшла остання (за порядковим  номером, проте не за якістю виступу) учасниця Шубенко Анастасія (на фото праворуч) та приємно вразила присутніх виконанням хіта з репертуару «Scorpions» «Still Loving  You». У якийсь момент переповнені емоціями глядачі почали підспівувати, балада розтопила серця  найвимогливішої публіки. Навіть коли пролунали останні слова «…still loving you», ще деякий час не хотілося покидати зал, натоміть виникло бажання крикнути “Show Must Go On”.  І все-таки ми отримаємо ще один шанс знову опинитися в такій чудовій атмосфері, проте вже на гала-концерті, у якому візьмуть участь представники різних факультетів. На жаль, лише декілька сьогоднішніх  учасників будуть удостоєні такої честі, зокрема Шубенко Анастасія, Услиста Ксенія та Усачова Олена.
Нашим улюбленцям доведеться старанно готуватися, щоб достойно представити честь факультету і знову подарувати нам купу незабутніх емоцій!
Таня Околєлова (103 гр.)