filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Підкорюємо європейський простір!

Цього літа (15-24 серпня 2016 року) мені пощастило спілкуватися з європейськими колегами в м. Прага (Чехія). Залишилося приємне враження від організації стажування на базі Празького інституту підвищення кваліфікації. Закордонні фахівці поділилися прогресивним досвідом щодо особливостей навчального процесу в університетах Чехії та Євросоюзу в цілому. Методичні особливості організації навчального матеріалу в університетах викликали емоційні обговорення, плідні дискусії. Програма складалася з 2-х модулів, тож лектори торкнулися й питань перспективи співпраці та розвитку на теренах Євросоюзу.

img 01

img 02

У рамках другого модуля були заплановані виїзні засідання в Парижі та Відні, де лектори акцентували увагу на особливостях підготовки та написання статей для публікації в міжнародних рецензованих наукових журналах таких баз даних, як Scopus, ISI Thomson Reuters, Web of Science тощо. Було запропоновано ретельний аналіз особливостей підготовки статей для друку в наукометричних базах даних для успішного формування кількісної характеристики продуктивності вченого.

img 03

img 04

Здійснилася мрія! Я доторкнулася до 800-річних стін Сорбонни!

img 05

img 06

У Відні 24 серпня відсвяткували День Незалежності України та з легким серцем вирушили додому!

img 07