filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ТУРУ ХІХ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

22 листопада 2018 року на кафедрі української мови відбулося нагородження переможців ІІ (університетського) туру ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Серед студентів факультету філології та журналістики місця розподілено так:

І місце – Лашкіна Валерія Олександрівна;

ІІ місце – Бойко Вікторія Валентинівна, Іващенко Ольга Ігорівна, Сікунда Анастасія Юріївна;

ІІІ місце – Мовсісян Вікторія Тігранівна, Мурадова Сабіна Джаванівна.

Студенти нефілологічних факультетів університету мають такі результати:

І місце – Пучніна Дар’я Сергіївна (факультет іноземних мов), Черепова Наталія В’ячеславівна (факультет філології та журналістики (спеціальність: журналістика));

ІІ місце – Огарєнко Наталія Андріївна, Жилінчук Єлизавета Павлівна (обидві з факультету іноземних мов);

ІІІ місце – Мокра Анна Ігорівна (фізико-математичний факультет), Дудченко Олена Олександрівна (природничо-географічний факультет).

Заохочувальні грамоти за небайдуже ставлення до української мови отримали три студентки факультету філології та журналістики: Лавріненко Аліна Віталіївна, Сириця Дар’я Миколаївна, Чорненко Катерина Григорівна – та три козаки – учасники конкурсу з інших факультетів: Безшкуренко Павло Ігорович (факультет фізичного виховання), Подборський Олег Олегович (природничо-географічний факультет), Фертюк Михайло Ігорович (фізико-математичний факультет).

Щиро дякуємо за книги, надані доктором філологічних наук, професором, проректором з наукової роботи Сергієм Павловичем Михидою для вручення найкращим знавцям рідної мови.

Будьте завжди небайдужими до української мови! Досить робити з неї жертву, досить формально, бездумно співати про соловʼїну, калинову. Українською мовою – рідною, національною, самодостатньою, державною – необхідно думати, читати, спілкуватися, зокрема й в інтернеті, співати колискові, освідчуватися в коханні, навчати дітей, боронити країну.

Завідувач кафедри української мови,

професор С.Л. Ковтюх

Інформацію надано факультетом української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій