ВИКОРИСТАННЯ МУЛЬТИМЕДІЙНОГО СУПРОВОДУ ДЛЯ НАВЧАННЯ УЧНІВ РОЗВ’ЯЗУВАТИ ФІЗИЧНІ ЗАДАЧІ

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

Коваль Андрій, Мисліцька Наталія

Формування інформаційного суспільства породило значні зміни в розвитку освіти. З кожним роком в навчальний процес впроваджуються інновації для підвищення ефективності навчального процесу. Тому не звертати увагу на проникнення нових технологій в освіту сьогодні не можливо. Даний етап розвиту інформаційного суспільства характеризується процесом інформатизації. Особливість його полягає в тому, що головним видом діяльності в сфері суспільного виробництва є збирання, накопичення, продукування, обробка, зберігання, передача і використання інформації, що здійснюються на основі засобів інформаційних і комунікаційних технологій.