VІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Педагогіка вищої школи: методологія, теорія, технології"

Наукові напрями роботи конференції:

1. Філософія освіти у визначенні стратегії розвитку вищої школи України на початку ХХІ століття.
  2. Педагогіка вищої школи як наука, практика, навчальна дисципліна.
  3. Психологічна педагогіка як теорія і практика розвитку педагогічної майстерності.
  4. Мистецька освіта в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку.
  5. Інноваційні технології навчання і виховання у ВНЗ.
  6. Я-концепція – домінанта професійного і особистісного розвитку студента.
  7. Особливості роботи з обдарованими студентами.
  8. Зарубіжний досвід упровадження контекстно-професійної підготовки фахівця.
  9. Педагогічна аксіологія та аксіопедагогіка як субдисципліни педагогічної науки.
  10. Освіта дорослих в інформаційному суспільстві.

У роботі конференції візьмуть участь фахівці, крім України, з Австрії, Бельгії, Білорусі, Болгарії, Ізраїлю, Литви, Німеччини, Польщі, Росії, Словаччини, Словенії, Угорщини, Фінляндії, Чехії.

Заявки щодо участі в конференції (ПІБ, тема доповіді, напрям роботи конференції), авторські довідки (ПІБ, науковий ступінь, учене звання, місце роботи, посада, контактний телефон, е-mail) та тексти статей обсягом до 0,5 д. а. (анотації авторів, включаючи назву і ключові слова українською, російською, англійською мовами, перелік літератури, УДК, рецензія наукового керівника (для аспірантів) у друкованій і електронній версіях просимо надсилати до 1 липня 2014 р. за адресою: 25001, м. Кіровоград, вул. Шевченка 1, Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка, Остапчук Н. В.

Контактні телефони (подання матеріалів): Моб.: 066-791-90-36 (Остапчук Надія Володимирівна); e-mail: [email protected].

Увага! Матеріали, які не відповідають зазначеним вимогам або надіслані після 1 липня розглядатися не будуть.

Доповіді будуть опубліковані у фаховому виданні за спеціальностями соціальна філософія та педагогіка.

Приклад оформлення статті:

УДК 37.378. 124

Н. О. Cінельнікова

ПЕДАГОГІЧНА КУЛЬТУРА МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ: СУТНІСНА ХАРАКТЕРИСТИКА ТА СТРУКТУРА

PEDAGOGICAL CULTURE OF FUTURE TEACHER: ESSENTIAL CHARACTERISTICS AND STRUCTURE

(За наступною структурою)

Резюме. Ключові слова (українською мовою).

Резюме. Ключевые слова (російською мовою).

Author (N.Sinelnikova) Summary.

Key words (англійською мовою).

Постановка проблеми.

Мета.

Завдання.

Виклад основного матеріалу.

Висновки.

Література (опис згідно з чинними стандартами). Увага! У зв’язку з включенням журналу до реферативної бази даних наукової періодики «Scopus» необхідно додати переклад списку літератури англійською мовою. Організаційний внесок у розмірі 200 грн. фізичними особами перераховується на картку «Приватбанк» Остапчук Надії Володимирівни (№ 4405 8823 0777 9227). Для отримання реквізитів перерахунку коштів юридичними особами прохання зв’язатися за нижче вказаними контактними телефонами або електронною поштою.

Просимо до 28 вересня 2014 р. підтвердити приїзд та потребу в забезпеченні проживання.

Контактні телефони (організаційні питання): Моб.: 066-196-72-62 (Кононенко Сергій Олексійович); е-mail: [email protected]; (при виникненні проблем): Моб.: 063-17-87-852 (Левшин Микола Миколайович).

Оргкомітет конференції.