Інструменти доступності

  • вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

ОБҐРУНТУВАННЯ РЕЛЯТИВІСТСЬКИХ ФОРМУЛ ДОДАВАННЯ ШВИДКОСТЕЙ ЗА МЕТОДИКОЮ РОЗВИТКУ КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

Криворізький державний педагогічний університет

Херсонська академія неперервної освіти

Соломенко Артем

Коновал Олександр

Туркот Тетяна

Перед випускниками педагогічних вишів нині постають надзвичайно складні вимоги. Так, сьогодення вимагає від майбутніх учителів бути надзвичайно гнучкими у виборі форм та методів «впливу» на сучасного школяра. Однією з причин таких викликів може бути зміна парадигми освітнього процесу, в якому роль вчителя, як наставника, змінюється роллю навігатора, котрий вказує шлях. Володіння інформацією не є вже ключовою компетентністю сучасного вчителя. Вміння вибудовувати індивідуальну освітню траєкторію здобувачів освіти, розуміти навчання, як процес формування та розвитку провідних компетенцій учнів, ось що визначає успішність нинішнього вчителя, який за досить короткий час трансформувався у ментора, фасилітатора. Окрім цього, на новий рівень виходять уміння педагога формувати інтелектуальну, конкуренто-спроможну особистість з добре розвиненим критичним мисленням. Беручи до уваги Державний стандарт вищої освіти [1] молоде покоління виходячи з освітніх установ повинно виявляти себе як інтелектуальну особистість, наділену навичками критичного мислення. Зважаючи на такі актуалітети, констатуємо, що перед вищою педагогічною школою постає завдання формувати та розвивати критичність думки студентів, майбутніх учителів.

Детальніше

 

Додати коментар

Коментарі   
0 # Гребинюк Аліна 03.06.2020, 20:21
Дана робота містить корисну інформацію , адже майбутні педагоги повинні навчити учнів правильно формулювати навички мислення .
Відповісти
0 # Яна Закушняк 02.06.2020, 19:30
Дана стаття є пізнавальною, інформація корисна. Ми маємо формувати у школярів навички мислення, аналізувати дану ситуацію, щоб вони могли на перед продумувати дану ситуацію і її наслідки.
Відповісти
0 # Svitlana Kozlova 29.05.2020, 16:04
Погоджуюсь з думкою автора, щодо необхідності формування в школярів нивичок критичного мислення. На сьогодні, в добу "діджиталізації " ми звикли отримувати інформацію швидкими темпами і великими об'ємами. Тому необхідно формувати в школярів вміння аналізувати, співставляти отриману інформацію, будувати логічні зв'язки та наслідки.
Відповісти
0 # Юлія Комісарова 27.05.2020, 18:45
Матеріал викладений в даній роботі є не лише пізнавальним але й актуальним , тому що методика розвитку критичного мислення сприяє формуванню конкурентно спроможної особливості.
Відповісти
Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись