Інструменти доступності

pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Обговорення проєкту змін до освітньо-професійної програми «Психологія (практична психологія)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 053 «Психологія»

Обговорення проєкту змін до освітньо-професійної програми «Психологія (практична психологія)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 053 «Психологія» галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» стосовно розширення спектру загальних компетентностей та їхнього врахування в освітніх компонентах та програмних результатах навчання.

Майбутні психологи та фахівці соціальної сфери відвідали Центр Життєстійкості

11 вересня 2024 року майбутні психологи та фахівці соціальної сфери факультету педагогіки, психології та мистецтв ЦДУ імені Володимира Винниченка разом  із викладачами кафедри психології та соціальної роботи Мельничук І.Я. і Руденко Ю.Ю. відвідали Центр Життєстійкості.

Співробітництво з академічної мобільності

04 вересня 2024 р. завдяки реалізації співробітництва з розвитку академічної мобільності між кафедрою психології та соціальної роботи факультету педагогіки, психології та мистецтв ЦДУ ім.В.Винниченка і кафедрою авіаційної психології та кафедрою педагогіки та психології професійної освіти факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету (м. Київ) відбулася зустріч здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 053 «Психологія» з докторкою психологічних наук, професоркою кафедри авіаційної психології Помиткіною Любов’ю Віталіївною та професоркою кафедри педагогіки та психології професійної освіти Кокарєвою Анженлікою Миколаївною.

7-8 червня кафедрою практичної психології та соціальної роботи разом з кафедрою педагогіки та спеціальної освіти та Комунальним закладом «Інклюзивно-ресурсний центр №1»  Кропивницької міської ради було проведено Регіональний науково-практичний семінар «Сучасні тенденції організації психологічного супроводу дітей з ООП в умовах війни». Семінар було проведено на базі Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр №1».

Студенти відвідали бібліотеку ЦДУ імені Володимира Винниченка

28 травня 2024 року здобувачі другого (магістерського ) рівня  вищої освіти спеціальності 053 Психологія денної та заочної форм навчання за програмою переддипломної навчальної практики (керівник доц. Галушко Л. Я) відвідали бібліотеку Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.