• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Регіональний науково-практичний семінар «Сучасні тенденції організації психологічного супроводу дітей з ООП в умовах війни»

7-8 червня кафедрою практичної психології та соціальної роботи разом з кафедрою педагогіки та спеціальної освіти та Комунальним закладом «Інклюзивно-ресурсний центр №1»  Кропивницької міської ради було проведено Регіональний науково-практичний семінар «Сучасні тенденції організації психологічного супроводу дітей з ООП в умовах війни». Семінар було проведено на базі Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр №1».

Студенти відвідали бібліотеку ЦДУ імені Володимира Винниченка

28 травня 2024 року здобувачі другого (магістерського ) рівня  вищої освіти спеціальності 053 Психологія денної та заочної форм навчання за програмою переддипломної навчальної практики (керівник доц. Галушко Л. Я) відвідали бібліотеку Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Реалізація академічної мобільності в рамках викладання психологічних дисциплін

Академічна мобільність – одна із основних і необхідних складових в Європейському науково-освітньому просторі. Досвід реалізації співробітництва в розвитку академічної мобільності успішно здійснюється між кафедрою психології та соціальної роботи Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка і кафедрою вікової та педагогічної психології Рівенського державного гуманітарного університету.

Гостьова лекція-практикум «Емоційне зчитування або як встановити контакт на початку спілкування з клієнтом»

Протягом більш ніж двадцятилітньої історії підготовки психологів спеціальності 053 Психологія у Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка було надано дорогу в життя більше тисячі випускникам, які в різні роки, здобувши якісну освіту в стінах альма-матер розлетілись по Україні та світі, очолюють та працюють у психологічній службі нашого регіону, створили свої кар’єри, збудували власні сім’ї – їх життя кардинально змінилось із часу їхньої, здавалось би, такої недалекої студентської юності. Більшість із цих людей стали успішними, та не забувають про рідний навчальний заклад, що, свого часу, відкрив їм широку дорогу у фахове майбуття.

Продовжуємо активну співпрацю зі стейкхолдерами спеціальності 053 Психологія першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти

Кандидаткою психологічних наук, доценткою кафедри кризової психології Полтавського національного  педагогічного університету імені В. Г. Короленка Дзюбою Т. М. було проведено гостьову лекцію-практикум «Іграшка як символічна мова прихильності в діаді відносин  «мама-дитина».

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись