• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Новини та події на сторінці Facebook https://www.facebook.com/groups/171957950084135/

 

Державний екзамен з музичних дисциплін 2023

Студентка Еліна Дробот здобула перемогу у Міжнародній студентській олімпіаді

Диплом переможника третього ступеня у Міжнародній студентській олімпіаді зі спеціальності "Професійна освіта", отримала студентка І курсу другого (магістерського) рівня  вищої освіти  факультету педагогіки, психології та мистецтв (кафедра мистецької освіти) ЦДУ ім. В. Винниченка Еліна Дробот за темою: "Формування сценічно-образної культури майбутнього вчителя музичного мистецтва у позанавчальній театральній діяльності".

Студенти та викладачі кафедри мистецької освіти виступили з концертом на «Андріївських вечорницях»

13 грудня 2022 року студенти-музиканти та викладачі кафедри мистецької освіти ЦДУ імені Володимира Винниченка виступили з великою концертною програмою на «Андріївських  вечорницях», що традиційно організовуються Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Євгена Маланюка під керівництвом директорки Лариси Савенко на початку різдвяних свят. Концерт не тільки створив чудову передріздвяну атмосферу, але й став прекрасною рекламою кафедри та університету для міської молоді, що є потенційними майбутніми абітурієнтами спеціальності «014 Середня освіта (Музичне мистецтво)».

Студенти кафедри мистецької освіти відвідали музей Г.Г.Нейгауза

Музей має бути оселею муз,
має одночасно бути і школою,
і храмом, священним місцем,
куди має стікатися все для вивчення прекрасного
і для поклоніння красі,
щоб потім і в житті розуміти і любити красу.

Богдан Ханенко

Музей Генріха Нейгауза, створений при першій музичній школі імені Г. Г. Нейгауза міста Кропивницького, в минулому році відзначив своє сорокаріччя. Спочатку він функціонував як музейна кімната, але, із поповненням зібрання, виникла потреба розширити експозицію, — відтак згодом музейна колекція розмістилась у двох залах. Більше тридцяти років музей носить звання народного.

Викладачі, студенти та випускники кафедри мистецької освіти організували фестиваль «Єдині заради перемоги»

Наприкінці минулого тижня, 30 вересня 2022 року, у центрі нашого міста відбувся гучний молодіжний фестиваль «Єдині заради перемоги», організований Обласною юнацькою бібліотекою імені Є. Маланюка у партнерстві з кафедрою мистецької освіти ЦДПУ ім. В. Винниченка. З концертом, присвяченому  нашим військовим, котрі боронять нашу країну на передовій, партизанам та хлопцям і дівчатам з тероборони, волонтерам, що працюють в тилу задля найскорішої Перемоги над окупантом, виступили студенти й викладачі кафедри мистецької освіти.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics