• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Доцентка Сумського державного педагогічного університету прочитала гостьову лекцію для студентів

11 квітня 2024 р. на платформі Zoom в межах співробітництва між закладами проведено гостьову кандидаткою педагогічних наук, доценткою, доценткою кафедри дошкільної і початкової освіти Сумського державного педагогічного університету Бутенко Вітою Григорівною на тему «Технології розвитку основ критичного мислення в роботі з дітьми дошкільного віку» для здобувачів спеціальності 012 Дошкільна освіта першого (бакалаврського) рівня та другого (магістерського) рівня.

Гостьова лекція для здобувачів спеціальностей 012 Дошкільна освіта першого (бакалаврського) рівня та другого (магістерського) рівня та 013 Початкова освіта першого (бакалаврського) рівня та другого (магістерського) рівня

11 квітня 2024 року здобувачі спеціальностей 012 Дошкільна освіта першого (бакалаврського) рівня та другого (магістерського) рівня та 013 Початкова освіта першого (бакалаврського) рівня та другого (магістерського) рівня і  викладачі кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти Баранюк Ірина Григорівна, Горська Олена Олександрівна, Прибора Тетяна Олександрівна відвідали гостьову лекцію професора кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Волинського національного університету імені лесі Українки, Лауреата Державної премії України в галузі освіти (номінація: дошкільна і позашкільна освіта), відмінника освіти України, доктора педагогічних наук, професора Наталії Василівни Гавриш.

Відвідування майcтеркласів під час вивчення дисципліни «Педагогіка дошкільна»

Під час вивчення дисципліни «Педагогіка дошкільна» з теми «Вікові та індивідуальні особливості дітей раннього та дошкільного віку» студенти першого курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта відвідали майстер-клас професорки кафедри дошкільної освіти Маріупольського державного університету Катерини КРУТІЙ «Стимулювання емерджентної грамотності, або навіщо вчити дошкільника читати і писати».

Участь педагогів та студентів спеціальності 012 Дошкільна освіта і 013 Початкова освіта в ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інновації в дошкільній освіті: теорія, перспективи, шляхи запровадження у практику»

28 березня 2024 року о 10:00 викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти і студенти спеціальності 012 Дошкільна освіта взяли участь у ІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Інновації в дошкільній освіті: теорія, перспективи, шляхи запровадження у практику», що проводилась Маріупольським державним університетом.

Гостьова лекція для Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка «Сучасні техніки розвитку емоційного інтелекту дітей дошкільного віку»

02 квітня 2024 року проведено гостьову лекцію для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 «Дошкільна освіта» Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись