• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

IV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійна підготовка майбутніх фахівців закладів дошкільної освіти до педагогічної творчості в контексті тенденцій розвитку освіти»

24 листопада 2023 року у межах співпраці між університетами викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти взяли участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Професійна підготовка майбутніх фахівців закладів дошкільної освіти до педагогічної творчості в контексті тенденцій розвитку освіти», яка відбулася на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (м. Умань).

Гостьові лекції Ю. ДУБОВИК та Л. ЗІМАКОВОЇ для студентів факультету педагогіки, психології та мистецтв

В рамках співпраці між кафедрою дошкільної та початкової освти ЦДУ ім. В. Винниченка та кафедрою дошкільної освіти ПНПУ ім. В. Г. Короленка відбудуться гостьові лекції для здобувачів освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта.

Гостьова лекція ««Емоційний інтелект дошкільника: техніки розвитку»

16 листопада 2023 року на платформі Zoom для здобувачів освіти бакалаврського та магістерського рівнів спеціальності 012 Дошкільна освіта Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка та Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка кандидатом педагогічних наук, доцентом Приборою Тетяною Олександрівною була проведена лекція на тему «Емоційний інтелект дошкільника: техніки розвитку».

Обговорення освітньо-професійної програми 012 Дошкільна освіта

Викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти на базі платформи «ZOOM» взяли участь в онлайн обговоренні освітньо-професійної програми Херсонського державного університету за спеціальність 012 Дошкільна освіта першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня.

Упровадження особистісно зорієнтованого підходу до навчання шляхом застосування ейдотехнік

Під час вивчення і закріплення матеріалу з дисципліни «Педагогіка дошкільна» використовуємо ейдотехніки.

Ейдотехніка – це технологія обробки, зберігання та відтворення інформації, яка базується на використанні найбільш ефективних і перевірених методів запам’ятовування, заснованих на максимальному використанні образного типу інформації.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics