• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Гостьова лекція ««Емоційний інтелект дошкільника: техніки розвитку»

16 листопада 2023 року на платформі Zoom для здобувачів освіти бакалаврського та магістерського рівнів спеціальності 012 Дошкільна освіта Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка та Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка кандидатом педагогічних наук, доцентом Приборою Тетяною Олександрівною була проведена лекція на тему «Емоційний інтелект дошкільника: техніки розвитку».

Нетрадиційне заняття із студентами спеціальності 013 Початкова освіта з дисципліни «Диференціація навчання в початковій школі»

6 жовтня здобувачі освіти групи ПО22Б спеціальності 013 Початкова освіта (Освітня програма «Початкова освіта та Організація виховної роботи») разом із викладачем дисципліни «Диференціація навчання в початковій школі» доцентом кафедри дошкільної та початкової освіти Баранюк Іриною Григорівною перенесли освітній процес із аудиторії на спортивну базу ЦДУ Буревісник. Заняття проходило  нетрадиційно, у формі – КВК.

Заняття під відкритим небом із студентами спеціальності 013 Початкова освіта

Як говорив Василь Олександрович Сухомлинський: «Вийдіть з дітьми із задумливого класу в сад, на берег річки, сядьте з ними під столітнім дубом – і ви побачите, як зміняться обличчя дітей, який живий вогник засвітиться у того, кого ви вважали невстигаючим, відстаючим». Тож, студенти ІІ курсу, групи ПОП 20 Б спеціальності 013 Початкова освіта під керівництвом доцента кафедри дошкільної та початкової освіти Баранюк Ірини Григорівни мали змогу провести семінарське заняття з дисципліни «Диференціація навчання в початковій школі» на подвірʼї університету у поєднанні з природою. Цьому сприяла сонячна погода та свіже повітря.

Круглий стіл з вчителями початкових класів на тему «Шляхи виконання концептуальних положень НУШ в початковій школі в умовах воєнного часу»

В рамках угоди про співпрацю з закладами загальної середньої освіти 21 вересня з ініціативи кафедри дошкільної та початкової освіти був проведений круглий стіл з вчителями початкових класів ліцею імені Тараса Шевченка з проблеми «Шляхи виконання концептуальних положень НУШ в початковій школі в умовах воєнного часу».

Участь у тренінгових сесіях проєкту «Локальна підтримка»

22-23 липня доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти, членкиня ГО «Асоціація дошкільників України» Вікторія Вдовенко та доцентка кафедри технологічної та професійної освіти Ольга Пуляк взяли участь у тренінгу з психосоціальної підтримки для жителів громад, в тому числі ВПО. Тренеркою виступила кандидатка психологічних наук Ірина Остополець. Захід відбувся в рамках ініціативи Інституту соціокультурного менеджменту (ІСКМ) «Локальна підтримка», що є частиною проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні», який впроваджується GIZ за дорученням Уряду Німеччини.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics