Інструменти доступності

pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Міжнародна науково-практична конференція «Якість підготовки вихователів закладів дошкільної освіти: виклики сьогодення»

Міжнародна науково-практична конференція «Якість підготовки вихователів дошкільної освіти: виклики сьогодення», що відбулася 25 жовтня 2024 року в місті (Дрогобич, Україна), зібрала науковців та педагогів із багатьох університетів світу, включно з Інсбрукським університетом (Австрія), Аддис-Абебським університетом (Ефіопія), Академічним коледжем освіти імені Кея (Ізраїль), Університетом прикладних наук і мистецтв HAWK (Німеччина), Технологічним університетом Капського півострова (Південна Африка), Університетом Західної Шотландії, Карловим університетом (Чехія), Університетом Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща,) Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка, Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка (Україна), Центральноукраїнським державним університетом імені Володимира Винниченка (Україна), Харківською гуманітарно-педагогічною академією та ін.

Традиційна Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція для студентів та молодих науковців «Вивчення та впровадження ідей Василя Сухомлинського в практику сьогодення», яка відбулася 9 жовтня 2024 року на базі ЦДУ імені Володимира Винниченка, зібрала велику кількість учасників – було заявлено понад 70 доповідей. Це підтверджує як актуальність проблематики конференції, так і її популярність серед здобувачів педагогічної освіти та молодих учених усієї України.

ІІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Упровадження сучасних технологій для реалізації завдань освітніх галузей НУШ»

Шановні колеги, здобувачі!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Упровадження сучасних технологій для реалізації завдань освітніх галузей НУШ», яка відбудеться 23 жовтня 2024 р. на базі Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький).

Всеукраїнська гостьова лекція-методичний семінар «Розвиток дослідницьких умінь у здобувачів дошкільної та початкової освіти»

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській гостьовій лекції-методичному семінарі «Розвиток дослідницьких умінь
у здобувачів дошкільної та початкової освіти» яка відбудеться 24 вересня 2024 року о 13:00. Лекторка Тетяна ВАСЮТІНА – докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Перший іспит державної атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 013 Початкова освіта пройшов успішно

Вітаємо здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта (ОП: Початкова освіта та Психологія) з успішним складанням першого державного екзамену. Відповіді студентів були вдалим поєднанням теоретичних основ з практичними рішеннями, прикладами, міркуваннями з урахуванням сучасних тенденцій в українському суспільстві та світі. Бажаємо успішного складання другого іспиту із загальної та практичної психології.