• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Науково-дослідна робота студентів спеціальності 016 "Спеціальна освіта"

Науково-дослідна робота студентів – це комплекс заходів наукового, методичного, організаційного характеру, що забезпечує навчання студентів навичкам наукових досліджень відповідно до обраної спеціальності в межах навчального процесу й поза ним. Тому вже третій рік на кафедрі педагогіки та спеціальної освіти існує науковий логопедичний гурток “ЛОГОС” (науковий керівник канд. пед.наук доцент Кашуба Л.В., староста студентка СО20Б(42) Стрілець Віталіна).

До дня самоврядування на факультеті педагогіки, психології та мистецтв

У день самоврядування студенти спеціальності 016 СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА обрали складні соціальні питання для опрацювання з педагогіки. 

Навчальна екскурсія зі студентами

Навчальна екскурсія зі студентами групи СО22Б Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, факультету педагогіки, психології та мистецтв. Таке заняття є однією із форм організації навчального процесу, яка потребує застосування активних методів навчання. Екскурсія має тісний логічний зв'язок з попередніми та наступними парами, але проводиться в іншій зовнішній та емоційній обстановці, ніж звичайна пара, а саме: серед природи. 

День студентського самоврядування

25 квітня 2024 року відзначили День студентського самоврядування на факультеті педагогіки, психології та мистецтв ЦДУ імені Володимира Винниченка. Цей день був сповнений святкового та піднесеного настрою!

День довкілля на факультеті педагогіки, психології та мистецтв

Приємне з корисним поєднують студенти 2 та 3 курсу факультету педагогіки, психології та мистецтв разом із деканом факультету Ярославом Галетою, заступницею декана з виховної роботи Наталею Андросовою, викладачами: Долорес Завітренко, Юлією Руденко, Сергієм Мельничуком, Мариною Назаренко, Оленою Горською, Світланою Печененко, Алісою Кушніровою на базі відпочинку «Буревісник». Мета: допомогти у впорядкуванні території та помилуватися красою природи.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись