• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

У ЦДУ відбувся конкурс-фестиваль «Співограй»

17-19 листопада  2023 року в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка відбувся VI Міжнародний  конкурс-фестиваль «Співограй».

Відійшла у вічність народна артистка України, викладачка ЦДУ Раїса Валькевич

13 листопада пішла з життя народна артистка України, професорка кафедри вокально-хорових дисциплін та методики музичного виховання мистецького факультету Валькевич Раїса Андріївна.

З нагоди професійного свята Дня художника 8.10.2023 р., кафедра мистецької освіти, вітає всіх колег художників, студентів та поціновувачів мистецтва!

Тим, хто лише починає свій шлях у професії та за покликанням душі, бажаємо щоденно розвивати свій талант і створювати свій особистий стиль, а також мріяти і здійснювати все, що уявили, побачили, відчули!

Запрошуємо Вас на онлайн виставку робіт виконаних під час пленерної практики групи МР21Б за 2021-2022 рр., яку ми проходили більшу частину дистанційно із-за воєнного стану. Однак, перший тиждень збирались на території парків та скверів нашого міста під керівництвом викладачів: Малежик Ю. М. та Гусєвої Л. Г.

Кафедра мистецької освіти факультету педагогіки, психології та мистецтв долучилася до просвітницької кампанії про захист інтелектуальної власності

Освіта в сфері інтелектуальної власності для майбутніх митців є надзвичайно важливою, адже її опанування зумовлює розуміння основ та правил, які регулюють відносини у сфері творчості. А здобуті знання є інструментом для захисту власних прав як творця, так і усвідомлення своєї ролі та відповідальності як «споживача» творів мистецтва.

Студентка Еліна Дробот здобула перемогу у Міжнародній студентській олімпіаді

Диплом переможника третього ступеня у Міжнародній студентській олімпіаді зі спеціальності "Професійна освіта", отримала студентка І курсу другого (магістерського) рівня  вищої освіти  факультету педагогіки, психології та мистецтв (кафедра мистецької освіти) ЦДУ ім. В. Винниченка Еліна Дробот за темою: "Формування сценічно-образної культури майбутнього вчителя музичного мистецтва у позанавчальній театральній діяльності".

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics