Інструменти доступності

pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Лекція запрошеного професора Единбурського університету Найджела Осборна у межах ОПП «Середня освіта (Мистецтво. Музичне мистецтво). Арт-комунікації»

На кафедрі мистецької освіти ЦДУ ім. В. Винниченка, 11 жовтня 2024 р. професор Единбурського університету (Шотландія) Найджел Осборн, в якості запрошеного професора, прочитав лекцію за темою: «Травмоінформоване мистецтво: практика убезпечення дітей від травми». Лекція була призначена для студентів музичного відділення, які з поточного навчального року розпочали навчання за освітньо-професійною програмою «Середня освіта (Мистецтво. Музичне мистецтво. Арт-комунікації)».

Мистецький діалог: студенти, викладачі та випускники про професію художника

Напередодні Дня художника в мистецькій резиденції «Хвиля» відбулася творча зустріч із майбутніми художниками (студентами 1-4 курсу), викладачами кафедри мистецької освіти, випускниками (ОП Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація; ОП Середня освіта (Образотворче мистецтва)), стейкголдерами.

Візит професора Единбурзького університету Найджела Осборна

Наприкінці минулого тижня гостем кафедри мистецької освіти був шанований колега й добрий друг викладачів і студентів кафедри, професор Найджел Осборн. Візити пана професора до нас у межах системної роботи за міжнародною програмою «Мистецтво та комунікації» третій рік поспіль стали гарною традицією. З вітальним словом виступила проректор з наукової роботи ЦДУ ім. В. Винниченка, професор Лілія Клочек. Про зміст подальшої співпраці на 2024/25 н. р. студентам розповіла професор кафедри мистецької освіти Алла Растригіна.

Кафедра мистецької освіти на відкритті Центру стресостійкості

Кафедра мистецької освіти представила наш Університет на відкритті Центру стресостійкості з нагоди Всесвітнього дня ментального здоров’я. Цей захід відбувається в Кропивницькому під патронатом Першої леді України.

Тривала плідна співпраця

В межах постійної співпраці з сетейкхолдерами (КЗ «Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради») спеціальностей 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація та 014 Середня освіта (Мистецтво. Образотворче мистецтво) на кафедрі мистецької освіти відбулася організаційно-творча зустріч.