• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Сторінка в Інстаграм https://www.instagram.com/choreography_cusu/

Сторінка в Фейсбук https://m.facebook.com/groups/870456433693356/

 


 

Участь у І Всеукраїнському форумі-практикумі з українського народного танцю «Уманська мережка»

Студенти Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка у складі муніципального ансамблю українського народного танцю «Світанок» взяли участь у І Всеукраїнському форумі-практикумі з українського народного танцю «Уманська мережка», який відбувся на базі Уманського Державного педагогічного університету імені Павла Тичини, 5-6 квітня 2024 р.

Обговоренння освітньої програми спеціальності 024 Хореографія

В рамках захисту кваліфікаційних робіт магістрами спеціальності 024 Хореографія обговорили освітню програму спеціальності 024 Хореографія. Магістри-випускники - працюючі хореографи та керівники гуртків, тому їх зауваження та рекомендації були слушними та доцільними. 

Профорієнтація кафедри мистецької освіти

Гарні справи добре розпочинати в позитивно заряджені дні, 25 грудня – святковий і саме такий. В цей день відбулася низка зустрічей представника кафедри мистецької освіти ЦДУ імені Володимира Винниченка в Мар’янівській громаді з питань профорієнтаційної діяльності та співпраці університету й громади. Викладачка кафедри мистецької освіти Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Гусєва Любов Григорівна, мала розмову з очільником Мар’янівської громади Флорею Андрієм Володимировичем та нагоду виступити на нараді громади з пропозицією від кафедри й університету щодо співпраці та залучення дітей і молоді до університетського життя.

Державний кваліфікаційний екзамен з хореографічного практикуму та мистецтва балетмейстера 2023

На факультеті педагогіки, психології та мистецтв відбулася настановча конференція з педагогічної практики

19 лютого 2022 р. на платформі Google Meet кафедрою мистецької освіти факультету педагогіки, психології та мистецтв було проведено настановчу конференцію з педагогічної практики для студентів ІІ, ІV та VI курсів спеціальності 014 Середня освіта Музичне мистецтво, Образотворче мистецтво та спеціальності 024 Хореографія.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись