• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Сторінка в Інстаграм https://www.instagram.com/art_faculty_krop/

Сторінка в Фейсбук https://www.facebook.com/Arteducationkrop/


Обговорення ОП 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

На кафедрі мистецької освіти 1.12 відбулося обговорення ОП 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, першого бакалаврського рівня разом зі стейкхолдерами (директором музею мистецтв Тетяною Ткаченко, художньо-меморіального музею Осмьоркіна Вітою Черновою, адміністрацією художньої школи міста Кропивницького Ганною Тимофієнко та Тетяною Бондар) студентами других та третіх курсів, головою спілки художників Кіровоградщини Андрієм Хворостом та випускниками минулих років.

Захист кваліфікаційних робіт з теорії та практики образотворчого мистецтва

Захист кваліфікаційних робіт з теорії та практики образотворчого мистецтва - це завжди велика подія для студентів-художників Центральноукраїнського державного університету ім. В. Винниченка. І сьогодні ми розділили емоції захвату від різноманіття художніх творів з нашими гостями-стейкхолдерами, батьками, друзями. Також на захист груп МО19б та МР19б завітали директорка ММ Обласного художнього музею міста Кропивницького Тетяна Ткаченко-Суханова та ректор ЦДУ ім.В.Винниченка Євген Соболь.

“Марія Примаченко: сила творчості та жіночий погляд на світ”

В рамках Всеукраїнської просвітницької кампанії IP Day 2023 Ларисою Гарбузенко, доцентом кафедри мистецької освіти факультету педагогіки, психології та мистецтв ЦДУ ім. В. Винниченка 22 травня була проведена лекція-обговорення зі студентами спеціальностей: 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво), 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація за темою “Марія Примаченко: сила творчості та жіночий погляд на світ”, що розроблена у творчій колаборації з Maria Prymachenko Family Foundation в межах Всеукраїнської просвітницької кампанії до Міжнародного дня інтелектуальної власності 2023.

Виставка до Міжнародного дня театру

До Міжнародного дня театру, який відзначається 27 березня, студенти кафедри мистецької освіти підготували виставку своїх робіт:

Студентка факультету педагогіки, психології та мистецтв здобула призове місце у ІХ Міжнародному конкурсі «Panorama-Art»

1 жовтня 2022 року в Ужгороді відбувся ІХ Міжнародний конкурс «Panorama-Art», що проходив за підтримки Закарпатської обласної організації Національної спілки художників України, Закарпатського обласного осередку Національної хореографічної спілки України.

У конкурсі взяла участь Марина Бабаєва — студентка 1 курсу факультету педагогіки, психології та мистецтв, що навчається за напрямом «014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво, цифрова графіка та живопис.

Інформацію надано факультетом педагогіки, психології та мистецтв
Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics