pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Підсумки ІІ Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка

30 січня 2024 року підбито підсумки ІІ Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики».

VI Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Цілісний підхід у психології та соціальній роботі: теорія та практика»

Кафедра психології та соціальної роботи запрошує взяти участь у VI Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Цілісний підхід у психології та соціальній роботі: теорія та практика», яка відбудеться 23 лютого 2024 року.

Міжкафедральний науково-практичний семінар «Особливості роботи з іноземними джерелами під час виконання магістерського дослідження»

26 грудня 2023 р на платформі Zoom відбувся міжкафедральний науково-практичному семінар «Особливості роботи з іноземними джерелами під час виконання магістерського дослідження».

Гостьова лекція на тему “Creating a cadre of sophisticated psychosocial professionals to address Ukraine’s growing mental health crisis”

14 грудня 2023 року аспіранти спеціальності 053 Психологія та їх наукові керівники долучилися до гостьової лекції на тему “Creating a cadre of sophisticated psychosocial professionals to address  Ukraine’s growing mental health crisis.” Аналіз психологічного здоров’я особистості був представлений науковцями – практиками Кріс Ратінер та Робертом Манкофф (США).

Завершилась виробнича практика магістрантів спеціальності 053 Психологія

Магістранти спеціальності 053 «Психологія» та "Психологія бізнесу і управління" завершили виробничу практику, яка тривала з 18.09.23 по 10.11.23 (метод. керівники від ЗВО канд. психол. наук, доц. Галушко Л. Я. та канд. психол. наук, доц. Радул І. Г., груп. керівник канд. психол. наук, доц. Близнюкова О.М.). Місцем проходження практики було обрано державні та приватні заклади освіти Кіровоградської та Миколаївської області, Центр психічного та фізичного здоров’я «Фенікс», приватна двомовна школа «Академія», психоневрологічний диспансер, реабілітаційний центр, що підтверджує бажання та готовність майбутніх спеціалістів охопити різні вектори надання психологічних послуг.