pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Обговорення результатів виробничої практики здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта

Перед початком сесії студенти спеціальності 013 Початкова освіта першого (бакалаврського) рівня вищої освіти разом з викладачами-методистами підводили підсумки виробничої практики «В початковій школі ЗЗСО». Для здобувачів вищої освіти виробнича практика – це здобутий цінний досвід організації освітнього процесу в початковій школі.

Навчальна практика «Психолого-педагогічна» у закладах загальної середньої освіти

Згідно навчальних планів спеціальності 013 Початкова освіта першого (бакалаврського) рівня вищої освіти передбачена навчальна практика «Психолого-педагогічна» у закладах загальної середньої освіти у групі ПО22Б (21) (денна форма) з 01.04. по 19.04.2024 року та у групі ПО22Б-з (24) (заочна форма) з 05.02. по 23.02.2024 року.

Виробнича практика “Літня”

Відповідно до навчального плану спеціальності 013 Початкова освіта (група ПОВР21б) передбачена виробнича практика “Літня” у період з 13 травня по 31 травня 2024 року.

Проходження практики у школі: Занурення у навчальний процес

Моя практика в 3 класі стала для мене незабутнім та корисним досвідом. Я очікувала зустрітися з цікавими, допитливими та енергійними дітьми. І мої очікування цілком виправдалися!

Виробнича практика здобувачів першого (бакалаврського) рівня освіти

Виробничі практики для здобувачів першого (бакалаврського) рівня у другому півріччі 2020–2021 н.р. відповідно наказу по ЦДПУ ім. В. Винниченка мали виключно дистанційний характер через епідеміологічну ситуацію в державі та світі.