• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Виробнича практика здобувачів першого (бакалаврського) рівня освіти

Виробничі практики для здобувачів першого (бакалаврського) рівня у другому півріччі 2020–2021 н.р. відповідно наказу по ЦДПУ ім. В. Винниченка мали виключно дистанційний характер через епідеміологічну ситуацію в державі та світі.

Підсумки навчальної практики «Перші дні дитини в школі» студентів факультету педагогіки та психології

Першим зануренням у сферу майбутнього професійного удосконалення стає навчальна практика. Вже традиційно на третьому курсі студенти факультету педагогіки та психології спеціальності «Початкова освіта» долучаються до свята першокласників і шаленого ритму, у якому працює вчитель початкових класів.

Методичні рекомендації щодо організації виробничої практики (Педагогічна практика у школі) в дистанційному режимі

Рекомендації щодо організації виробничої практики в дистанційному режимі розроблені з урахуванням рекомендацій МОН України (лист МОН № 1/9-249 від 14.05.2020 «Щодо організації поточного, семестрового контролю та атестації здобувачів вищої освіти із застосуванням дистанційних технологій»).

Практика у закладах середньої освіти

Важливим критерієм підготовки майбутнього вчителя початкових класів є проходження практики у школі. Саме у безпосередньому контакті з учнями та досвідченими вчителями студенти перевіряють свою професійну підготовку, визначаються із доцільністю обраної спеціальності, вдосконалюють знання теорії і практики з різних дисциплін, набувають організаторських навичок, вдосконалюють комунікативні уміння, переживають перші позитивні та негативні емоції, справляються із власними страхами, вчаться контролювати себе, адже перебувають у ролі вчителя.

Напередодні дня Святого Миколая

Напередодні дня Святого Миколая за давньою традицією студенти факультету педагогіки та психології ЦДПУ привітали дітей. Кожного року до нас у гості приходять діти шкіл і садочків міста; діти, якими опікується управління з захисту прав дітей; діти, що потрапили у складні життєві обставини та потребують уваги!

Інформацію надано факультетом педагогіки, психології та мистецтв
Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics