pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Використання теоретичних знань в практичній педагогічній діяльності

Студенти групи СО20Б (42) проходили виробничу практику в комунальному закладі «Академічна гімназія Кропивницької міської ради». Випускники вважають, що університетська теоретична підготовка дала можливість проявити креативність під час проведення занять з дітьми особливих освітніх потреб.

Підсумки виробничої практики

13.05.2024 відбулася підсумкова конференція з виробничої практики групи СО20Б(42) факультету педагогіки, психології та мистецтв. Виробнича практика проходила у спеціальних та інклюзивних закладах ЗДО (ясла-садок №73 "Червона квіточка" комбінованого типу, «Дошкільні групи КЗ «Спеціальної школи №1»КМР»; дошкільний навчальний заклад №6 "Сонечко" виконавчого комітету Знам'янської міської ради; КЗ "Міський інклюзивно-ресурсний центр" Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області; КЗ “Кропивницький міський центр комплексної реабілітації та надання соціальних послуг для осіб з інвалідністю” Кропивницької міської ради); у спецільних (КЗ "Спеціальна школа № 1 Кропивницької міської ради";  КЗ “Знам’янська спеціальна школа Кіровоградської обласної  ради) та інклюзивних класах шкіл (КЗ “Нова українська школа” Кропивницької міської ради” (школа №26); Комунальний заклад "Фортечна гімназія Кропивницької міської ради" (школа №17); Комунальний заклад "Академічна гімназія Кропивницької міської ради" (школа №20); Новоукраїнський ліцей №4 Новоукраїнської міської ради Кіровоградської обасті ).

Виробнича практика в закладах дошкільної освіти

Для формування професійної компетентності логопеда виробнича практика (з 1.04 по 19.04.2024) в закладах дошкільної освіти є важливою складовою освітньо-професійної програми напряму “Спеціальна освіта”.

Підготовка студентів до виробничої практики у дошкільних навчальних закладах із інклюзивної формою навчання

Підготовка до виробничої практики у дошкільних навчальних закладах із інклюзивної формою навчання є важливим етапом для групи СО20Б(42).

Виробнича логопедична практика

Студенти групи СО20Б факультету педагогіки, психології та мистецтв Центральноукраїнського державного університету імені В.Винниченка проходять виробничу логопедичну практику на базі спеціального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №46 "Краплинка".