• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Профілактика СНІДу

Важливо нагадувати про ризики зараження, знати способи захисту, розуміти важливість збереження якості життя, отримувати якісну підтримку держави.

Відбувся семінар-практикум щодо актуальних питань позашкільної освіти

Позашкільна освіта спрямована на розвиток здібностей дітей та молоді в освіті, науці, культурі, спорті, творчості, здобутті первинних професійних знань, необхідних для подальшої самореалізації та професійної діяльності.

Гостьові лекції Ю. ДУБОВИК та Л. ЗІМАКОВОЇ для студентів факультету педагогіки, психології та мистецтв

В рамках співпраці між кафедрою дошкільної та початкової освти ЦДУ ім. В. Винниченка та кафедрою дошкільної освіти ПНПУ ім. В. Г. Короленка відбудуться гостьові лекції для здобувачів освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта.

Гостьова лекція О. В. Чеботарьової та О. В. Нагорної

21 листопада 2023 р. відбулася гостьова лекція Олени Валентинівни Чеботарьової, доктора педагогічних наук, завідувача відділу освіти дітей з ПІР Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України на тему: «Сучасні підходи у навчанні дітей з особливими освітніми потребами» в режимі відеоконференції на платформі «Zoom» для студентів спеціальності 016 Спеціальна освіта Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

У ЦДУ відбувся конкурс-фестиваль «Співограй»

17-19 листопада  2023 року в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка відбувся VI Міжнародний  конкурс-фестиваль «Співограй».

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics