pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Випускники факультету педагогіки, психології та мистецтв отримали дипломи

Вітаємо випускників факультету педагогіки, психології та мистецтв із врученням дипломів бакалаврів та магістрів.

Міжнародна програма «Травмоінформована допомога через арт-комунікаційну взаємодію»

Заключним акордом роботи кафедри мистецької освіти у поточному навчальному році за Міжнародною програмою «Травмоінформована допомога через арт-комунікаційну взаємодію», стала участь професора Алли Растригіної у Літній школі KSE з практик травмоінформованого мистецтва у межах проєкту «Art Therapy Force». Захід було розроблено й організовано у партнерстві з Київською школою економіки, ГО ART DOT, Opera Circus та Королівського коледжу Лондона (факультет військових досліджень).

Відбулася презентація студентських робіт у техніці «гарячий батик»

Наприкінці семестру кафедра мистецької освіти організувала виставку студентських робіт у техніці «гарячий батик».

Вітаємо з успішним захистом дисертації

Вітаємо Мартін Аліну Миколаївну із успішним захистом дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки з теми «Формування основ природознавства у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в історії педагогіки України (ХХ – початок ХХІ століття)». Зичимо Аліні Миколаївні реалізації наукових знахідок в освітні проєкти, європейського визнання, здоров'я, кар'єрного зростання та творчої наснаги!

ПНПУ відзначає 110 років: зустріч науковців-психологів

30-31 травня 2024 року в Полтаві відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція «Психологічні координати розвитку особистості: реалії і перспективи», присвячена 110-річчю Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. У заході взяла участь докторка педагогічних наук, професорка кафедри дошкільної та початкової освіти Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Тетяна Довга.