• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Асоціація випускників

Додати коментар

Коментарі   
0 # Наталія Ружин 25.01.2024, 22:44
Щиро вдячна Вам Євген Юрійович за вашу турботу про студентів, скільки зроблено в такий тяжкий час . Окремо хочу подякувати всім викладач факультету педагогіки, психології та мистецтв на чолі з Галетою Я.В.
Висловлюю Вам велику подяку за плідну співпрацю в підготовці висококваліфіко ваних кадрів, за надання можливості отримати професійно значущі знання і навички через використання широкого спектра сучасних освітніх та інформаційних технологій.
Майже шість років тому кожен із нас прийняв важливе для себе рішення. Це був відповідальний крок, який дав початок новому та цікавому етапу мого життя. Я вступила до ЦДУ.
Це майже шість надзвичайно насичені роки кропіткої та важкої роботи, неймовірної підтримки та розуміння з боку наших викладачів. Ми шукали, розвивали, створювали себе як професіоналів, будували кар’єру своєї мрії.
Нам довелося навчатися у непростий час, коли життя ставить перед тобою нові виклики та складні завдання. І саме в такі моменти усвідомлюється, що ми вже не просто студенти-випуск ники, ми ті, які створюватимуть сучасну історію нашої країни. І так, це неймовірно відповідально, але водночас дуже здорово та важливо. Розуміючи все це, хочеться сказати лише одне просте, але таке значуще слово – Дякую!
Хочеться сказати від щирого серця слова подяки всім викладачам кафедри Дошкільна освіта на чолі з Котелянець Н.В.та всьому педагогічному складу за нашу освіту та фахові знання. Сердечно дякую нашим чудовим викладачам Горській О.О., Котелянець Ю.С., Радул О.С., Ткаченко О.М., Приборі Т.О., Андросовій Н.М., Баранюк І.Г., Демченко Ю.М., Нікітіній О.О., Кіндей Л.Г., Жигорі І.В., Цукановій Н.М., Міценко Є.В., Вдовенко В В., Довгій Т.Я., Мамчур І.В., Міненко О.О., Калашніковій Л.В., Горській Г.О., Єлдіновій С.М., Руденко Т.В., Стрітьєвич Т. М., Куряті І.Г., Мартін А.М., Васецькій Т.М., Міненко О.О., Мокіній Л.А., за те, що Ви є, за те , що вклали в нас чимало старань та ніколи не шкодували своїх емоцій, часу та турботи для нас. Дякую, що Ви знаходили у собі сили вислухати, підказати, вказати на помилки та допомогти досягти бажаних цілей.
Бажаємо Вам, наші дорогі викладачі, довгих років успішного викладання, невичерпного ентузіазму та оптимізму!
Хочеться, щоб якнайшвидше настав мир і тиша в нашій Україні, щоб було лише мирне небо над головою, спів птахів замість сирен. З повагою Наталія Ружин.
Відповісти
+1 # Вікторія Поляновська 28.08.2023, 21:07
Навчалася на магістратурі, реалізувала мрію стати психологом. Активно використовую набуті знання в своєму бізнесі (приватна освіта). Продовжую підвищувати рівень знань з психології, проходжу наразі річний курс позитивної психотерапії, до того пройшла навчання з хібукі терапії та тьюторингу. Сучасна приватна школа неможлива без створення психоемоційного комфорту для учнів та колективу вчителів і батьків. Дякую університетові за знання, за натхнення, за атмосферу любові до психології! Особлива подяка моїй науковій керівничці Любові Ярославівні і іншим викладачам. Ви найкращі!
Відповісти
+1 # Валентина Шостак 28.08.2023, 13:05
Мене звати Валентина Шостак. Я б хотіла подякувати викладачам кафедри психології та соціальної роботи за їхню працю та знання, які вони вкладали в нас. По закінченню університету я працюю практичним психологом і з навчального року повертаюсь на роботу в школу, де буду не лише вчителем англійської мови, а і психологом, який надаватиме психологічну підтриму ВПО та учням школи. Всі знання, які я отримала вивчаючи психологію- використовую у своїй діяльності!
Відповісти
+1 # Яна Амурова 27.08.2023, 22:36
Навчаючись у Центральноукраї нському державному університеті імені Володимира Винниченка, я здобула дві вищі освіти: зі спеціальності 053 Психологія та зі спеціальності 073 Менеджмент.
Методи навчання, які використовували викладачі кафедри практичної психології, завжди були цікавими і сучасними: лекції із презентаціями, творчі завдання, круглі столи, рольові ігри, моделювання тощо. Окрім потужної теоретичної підготовки, яку нам надавали, ми мали змогу проходити практику у школах та різних установах, де отримували такий необхідний досвід і навички.
На факультеті педагогіки та психології часто проводилися науково-практич ні конференції, де я завжди брала участь. Мабуть, це і стало початком мого наукового шляху. Адже у 2022 році успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 053 Психологія.

Зараз працюю на посаді доцента кафедри психології діяльності в особливих умовах Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.
А потужна теоретична та практична підготовка, яку я отримала у ЦДУ ім. В.Винниченка, допомагає у моїй професійній діяльності. Тому свою альма-матер завжди згадую із вдячністю.
Відповісти
+1 # Катерина 27.08.2023, 18:25
Мені б дуже хотілось подякувати кафедрі психології, завдяки знанням які я отримала на нашій кафедрі мені вдалося одразу почати працювати по професії.
Мене звати Жаботенко Катерина і зараз я працюю у дитячій академії "Smart - вулик" і як вихователь і як психолог)
Поруч зі мною мій наручний керівник Любов Ярославівна Галушко, яка протягом всього часу моєї роботи підтримувала мене та завжди допоможе порадою)
Щиро дякую за знання та досвід
Відповісти
+1 # Інеса 27.08.2023, 16:03
Я, Сергата Інеса Олегівна, вступила на спеціальність 053 Психологія (Практична психологія). Роки навчання в університеті 2012-2017 рр. надали можливість зануритись у світ психології та отримати фундаментальні теоретичні та практичні знання. Саме ці грунтовні та якісні знання дали мені змогу всупити в аспірантуру, займатись науковою діяльністю та приватною практикою. Під час практичної діяльності, я зрозуміла, що знання які я отримала під час навчання, дають мені можливість професійно і якісно виконувати поставлені завдання. Також отриманий досвід став в нагоді і під час моєї викладацьокої діяльності. Наразі, працюю викладачем в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова (м.Київ) і постійно згадую своїх викладачів, і беру їх за приклад, адже на кафедрі практичної психології працюють найкращі викладачі, заняття в яких проходять цікаво, інформативно, доступно.
Відповісти
+1 # Олена Старицька 12.02.2022, 22:25
Найкращий університет, найкращий факультет- для мене це справжня освіта, фундамент всього життя. Найкращі викладачі, які навчили професіоналізму та грамотності, яких завжди згадую - улюблена Ольга Михайлівна Ткаченко, Гора Т.П., Босий О.Г., Живицька Л.В., Горська Г.О., Круть Ю.З., Бурдіян Б.Г. та багато інших… Ви найкращі!!!
Відповісти
0 # Дарія Іщенко 08.10.2021, 23:15
З 2013 по 2017 рік навчалася на мистецькому факультеті, на кафедрі хореографії. Дуже вдячна викладачам за цікаві пари та незабутні моменти життя. Викладачі навчили мене ніколи не здаватися та йти до своєї мети. Завдяки знанням, які дала мені кафедра, я викладаю хореографію у школі і дітям дуже подобається. Спасибі улюбленому куратору Василю Сільвестровичу Босому, який привив нам любов до культури народного танцю. Юрію Михайловичу за те, що ми полубили класичний танець, який допомагав нам прокидатися кожного понеділка та Анатолію Єгоровичу за те, що навчив нас бути стійкими та витривалими не дивлячись на всі перепони у житті!
А також, хочеться сказати спасибі викладачам кафедри лінгводидактики та іноземних мов. Олено Миколаївно, Маріє Володимирівно та Людмило Олександрівно, ви-неперевершен і! Завдяки Вашим парам у мене з'явилася любов до англійської мови і я отримала 2 вищу освіту за спеціальністю англійська мова та зарубіжна література. На своїх уроках я також користуюся усіма тими знаннями, які ви мені дали. Дякую Вам за все, мої викладачі!
Відповісти
0 # Валентина 16.07.2021, 10:33
Шановна Тетяно Яківно! Дуже вдячна Вам за формування якісного особистісного стержня в мені. Ви є прикладом та взірцем, як жінка та викладач. ВИ навчили мене дійсно вміти "читати" та розуміти. Здоров я Вам на многіїї літа.
Відповісти
0 # Вікторія 09.01.2021, 16:31
Безмежна вдячність та низький уклін викладачам кафедри початкової освіти за мудрі уроки життя!Саме тут прививають любов до професії "вчитель"!Саме тут креативний підхід до викладення матеріалу, безліч цікавих практик та незабутні враження від спілкування з досвідченими людьми! Окремо хочу висловити подяку за постійні практичні заняття Андросовій Наталії Миколаївни, Довгій Тетяні Яківні та Радул Ользі Сергіївні за любов до методично-науко вих розробок)))Це Викладачі з ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ!Дякую!❤️
Відповісти
0 # Анастасія 01.01.2021, 19:25
Шановні викладачі, щиро вдячна за цікаві роки - роки навчання!!!
Ви зароджуєте найцінніше - любов до професії. Мотивуєте до саморозвитку, навчання впродовж усього життя.
Найкращі побажання викладачам кафедр: педагогіки початкової та дошкільної освіти, а також методик початкової та дошкільної освіти. За Вашу відданість професії, за цікаві лекції, за пізнавальні практичні заняття, за підтримку в перших професійних кроках, за живе спілкування.
Висловлюю подяку своїм науковим керівникам О.М.Ткаченко та О.С. Радул.
Відповісти
0 # Ольга 23.12.2020, 13:41
Шановні викладачі!

Ваша професія вимагає максимальної самовідданості і самовіддачі. Ви були вимогливими і сумними, суворими і справедливими, доброзичливими і надійними. Ми вдячні долі за те, що Ви були з нами ці довгі чотири роки. Нехай Ваше життя буде яскравим і цікавим, бажаємо Вам міцного здоров'я та сімейного благополуччя.
Відповісти
0 # Інга 23.12.2020, 13:15
Хочу подякувати педагогам за цікаві лекції та практичні заняття, під час яких, ми набули теоретичних знань та практичних вмінь і навичок. :-) :-) :-) Особливо хочу висловити найкращі побажання викладачам кафедр: педагогіки початкової та дошкільної освіти, а також методик початкової та дошкільної освіти. Особливу подяку хочу висловити моему науковому керівнику Нікітіній О.О., яка допомогла мені набути не тільки знань у моїй професії, а й використати весь накопичений досвід, поради, під час роботи з дошкільнятами) :-) :-) :-)
Відповісти
0 # Аліна Бондар 23.12.2020, 11:25
Дуже вдячна вам за високий рівень підготовки майбутніх фахівців, за доброту, допомогу та людяність. Студентські роки назавжди залишаться в пам'яті, дякую за нових друзів, за великий досвід. Всім бажаю здоров'я, удачі, наснаги та терпіння.
Відповісти
0 # Тетяна Сазонова 21.12.2020, 19:22
Найкращі п'ять років студентського життя! Дуже вдячна викладачам університету за знання, класну атмосферу, щирість, розуміння та гумор). Особлива подяка кафедрі початкової освіти! Працюю за вахом.
Відповісти
0 # Анна 21.12.2020, 18:48
Хороші, доброзичливі викладачі. Нові знайомства, обмін досвідом,одноду мці і подруги. Одним словом супер.
Відповісти
0 # Анна 21.12.2020, 16:09
Хочу подякувати викладачам за те, що вклали в нас величезний багаж знань та ділилися своїм безцінним досвідом,за терпіння і розуміння. Дякую своєму керівнику магістерської роботи Приборі Тетяні Олександрівні.В дячна за підтримку ,допомогу,необх ідні поради,терпіння.
Ще раз дякую,бажаю міцного здоров’я, наснаги і витримки.❤️
Відповісти
0 # Сабина 21.12.2020, 15:18
Огромное спасибо всем преподавателям за знания , жизненные уроки , мудрость и поддержку! Каждый внёс свою лепку в будущее всех студентов . Студенческие годы это ценный опыт социализации , это подготовка к будущему , это любовь , дружба , веселье, это упорство , стойкость ,борьба! Иногда захожу в университет за воспоминаниями. Они безценны
Відповісти
0 # Наталія 06.03.2020, 09:23
Щиро дякую викладачам за цікаві лекції, слушні поради, безцінні знання.
Відповісти
Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись