pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Методологічний семінар: «Комунікація суб’єктів освітнього процесу в умовах воєнного та повоєнного часу»

Продовжуємо науковий пошук ефективних напрямків підготовки конкурентноздатних фахівців в умовах воєнного стану та для нової інноваційної економіки в повоєнному відновленні України.

16 листопада 2023 року пройшов черговий методологічний семінар кафедри педагогіки та спеціальної освіти. Заслухали доповідь доктора педагогічних наук, професора Окольничої Тетяни Володимирівни «Комунікація суб’єктів освітнього процесу в умовах воєнного та повоєнного часу».

Доповідачем проаналізовано зміни, які відбуваються в комунікативних взаєминах в умовах воєнного стану, формують нову реальність для країни та громадян; виокремлено суть і зміст поняття комунікативної активності, принципів ефективної комунікації. Окольнича Т. В. зупинилася на особливостях організації комунікації між викладачем та студентами в умовах дистанційної та змішаної форм організації освітнього процесу.

Доповідь завершилася висновками, що метою ефективної комунікації є налагодження взаємозв’язку.

Доповідач відповіла на поставлені запитання, окресливши перспективи подальшого вивчення зазначеної проблеми.

Матеріали підготували: Окольнича Т. В. та Дубінка М. М.