• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Методологічний семінар “Лідерство в професійній діяльності сучасного викладача університету”

На кафедрі педагогіки та спеціальної освіти відбувся черговий методологічний семінар. Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Краснощок Інна Петрівна представила результати дослідження науково-практичної проблеми: “Лідерство в професійній діяльності сучасного викладача університету”. Дослідницею було презентовано авторський підхід до визначення сутнісних характеристик викладача-лідера, який надихає студентів на звершення, за яким ідуть студенти не за примусом, а з власної волі, добровільно визнаючи його право вказувати мету, напрямок руху й вести за собою.

Підписання договорів

16.03.2023 р. Відбулась процедура публічного підписання тексту Меморандуму між кафедрою професійної і вищої освіти ЦІПО "УМО" (завідувач - професор Лариса СЕРГЕЄВА), кафедрою педагогіки та спеціальної освіти (завідувач - професор Анатолій Рацул) та кафедрою технологічної та професійної освіти (завідувач - професор Микола Садовий) Центральноукраїнського державного університету ім. В. Винниченка.

Науково-дослідна робота студентів спеціальності 016 "Спеціальна освіта"

Науково-дослідна робота студентів – це комплекс заходів наукового, методичного, організаційного характеру, що забезпечує навчання студентів навичкам наукових досліджень відповідно до обраної спеціальності в межах навчального процесу й поза ним. Тому вже третій рік на кафедрі педагогіки та спеціальної освіти існує науковий логопедичний гурток “ЛОГОС” (науковий керівник канд. пед.наук доцент Кашуба Л.В., староста студентка СО20Б(42) Стрілець Віталіна).

Методологічний семінар “Соціалізаційний контекст формування соціальної відповідальності особистості”

На кафедрі педагогіки та спеціальної освіти 18 квітня 2024 року відбувся методологічний семінар. Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Ляшенко Ростислав Олександрович представив результати дослідження актуальних питань науково-педагогічного пошуку на тему: “Соціалізаційний контекст формування соціальної відповідальності особистості”. Доповідачем було проаналізовано наукові теоретичні підходи до визначення змісту та структури соціальної відповідальності, обґрунтовано її взаємозв’язок з процесами соціалізації та розвитком особистості, її самосвідомості.

Проведення відкритих гостьових лекцій вже стало традицією на кафедрі педагогіки та спеціальної освіти Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка

Проведення відкритих гостьових лекцій вже стало хорошою традицією на кафедрі педагогіки та спеціальної освіти Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись