• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Відбувся семінар-практикум щодо актуальних питань позашкільної освіти

Позашкільна освіта спрямована на розвиток здібностей дітей та молоді в освіті, науці, культурі, спорті, творчості, здобутті первинних професійних знань, необхідних для подальшої самореалізації та професійної діяльності.

Методологічний семінар: «Комунікація суб’єктів освітнього процесу в умовах воєнного та повоєнного часу»

Продовжуємо науковий пошук ефективних напрямків підготовки конкурентноздатних фахівців в умовах воєнного стану та для нової інноваційної економіки в повоєнному відновленні України.

Формуємо команду однодумців на практиці

Студенти третього курсу спеціальності «Спеціальна освіта» під час практичних занять курсу вибіркового освітнього компоненту «Soft Skills  фахівця» ознайомилися з методиками формування команди на різних етапах під керівництвом Ярової Ольги - тренерки, менторки освітніх проєктів, власниці сімейної акторської майстерні «Ольвія» та к.п.н., доцентки кафедри педагогіки та спеціальної освіти Кравцової Тетяни.

На кафедрі педагогіки та спеціальної освіти відбулося чергове засідання методологічного семінару

Чергове засідання методологічного семінару кафедри педагогіки та спеціальної освіти відбулося 17 жовтня 2023 року. Під час роботи семінару було заслухано доповідь кандидата педагогічних наук, старшого викладача Нагорної О. В. на тему «Інклюзивна компетентність майбутнього педагога».

Співпраця заради висококваліфікованого фахівця

Сучасні умови розвитку вітчизняної освіти потребують постійного діалогу, плідної взаємодії закладів вищої освіти та їх стейкхолдерів. Адже працедавці зацікавлені в отриманні висококваліфікованих професіоналів, що відповідають суспільному замовленню. Саме тому заклад вищої освіти спрямовує свою діяльність на підготовку конкурентоспроможних на ринку праці випускників. Запорукою успішної та якісної підготовки майбутніх фахівців є співпраця зі стейкхолдерами.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics