Accessibility Tools

pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

24 жовтня 2024р. відбулося чергове засідання методологічного семінару  "Особливості дистанційного навчання учасників освітнього процесу в умовах дистанційного навчання"

Виклики сучасного суспільства, зокрема воєнний стан в Україні, вносять свої корективи в систему дистанційної освіти у вищій освіті. Вона стає більш затребуваною, зростає актуальність проблем, пов’язаних з організацією навчання різних вікових груп здобувачів освіти, з вибором інтернет-платформ для організації освітньої діяльності молоді, поєднанням традиційних методів навчання зі специфічними для дистанційної освіти.

ІІІ Регіональний науково-методичний семінар-практикум «Інноваційні підходи до організації освітнього процесу у закладі позашкільної освіти в умовах повоєнного відновлення країни»

28 листопада буде проводитися ІІІ Регіональний науково-методичний семінар-практикум «Інноваційні підходи до організації освітнього процесу у закладі позашкільної освіти в умовах повоєнного відновлення країни». Запрошуються науковці та педагоги-практики. Долучитися до участі в семінарі можна за покликанням.

Нові обрії методологічного семінару

У 2024/2025 н.р. на кафедрі педагогіки та спеціальної освіти розпочав свою роботу щорічний методологічний семінар. Його перше засідання відбулося 29.08.2024 року. Зі ступним словом до науковців звернувся завідуючий кафедрою к.п.н., професор Рацул А. Б., зазначивши на тематичній спрямованості засідань у роботі семінару протягом року, закцентувавши увагу присутніх на важливості досліджень різних напрямів науки, цінності наукових знань серед студентської молоді, окресливши перспективи наукових досліджень.

Методологічний семінар “Лідерство в професійній діяльності сучасного викладача університету”

На кафедрі педагогіки та спеціальної освіти відбувся черговий методологічний семінар. Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Краснощок Інна Петрівна представила результати дослідження науково-практичної проблеми: “Лідерство в професійній діяльності сучасного викладача університету”. Дослідницею було презентовано авторський підхід до визначення сутнісних характеристик викладача-лідера, який надихає студентів на звершення, за яким ідуть студенти не за примусом, а з власної волі, добровільно визнаючи його право вказувати мету, напрямок руху й вести за собою.

Підписання договорів

16.03.2023 р. Відбулась процедура публічного підписання тексту Меморандуму між кафедрою професійної і вищої освіти ЦІПО "УМО" (завідувач - професор Лариса СЕРГЕЄВА), кафедрою педагогіки та спеціальної освіти (завідувач - професор Анатолій Рацул) та кафедрою технологічної та професійної освіти (завідувач - професор Микола Садовий) Центральноукраїнського державного університету ім. В. Винниченка.