pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Профорієнтаційний спурт продовжується

25 квітня, з ініціативи Окольничої Т.В. у форматі онлайн відбулася зустріч з учнями 10-11 класів Устинівського ЗЗСО. З привітальним словом виступили декан факультету педагогіки, психології та мистецтв, професор Галета Я.В. та завідувач кафедри педагогіки та спеціальної освіти, професор Рацул А.Б. Викладачі кафедри Окольнича Т.В., Завітренко Д.Ж. ознайомили майбутніх абітурієнтів з перспективами навчання та умовами вступу до університету.

Студенти спеціальності 016 Спеціальна освіта Сакаль Влада та Вихрист Єлизавета поділилися досвідом навчання в університеті та враженнями з цікавого студентського життя. Спілкування студентів та майбутніх абітурієнтів відбулося на одній хвилі, адже вони мають багато спільних інтересів.

Матеріал підготувала Окольнича Т.В.