![Профорієнтаційна зустріч з учнями Первозванівського ліцею](/images/stories/news_2024/pedfak/03/04-03-10-00/1.jpg)
Профорієнтаційна зустріч з учнями Первозванівського ліцею
29 лютого викладачами кафедри психології та соціальної роботи д.п.н, професором Рацулом О.А. та к.п.н. Кушнір Н.С. було проведено профорієнтаційну зустріч з учнями Первозванівського ліцею Первозванівської сільської ради Кропивницького району.
Під час зустрічі викладачі кафедри познайомили майбутніх абітурієнтів з історією університету, науковою потужністю та широким колом спеціальностей за якими здійснюється якісна підготовка майбутніх фахівців. Хочеться підкреслити активність учнів та їх зацікавленість у виборі майбутньої професії, які втілились у пропозицію відвідати заняття в стінах університету. Щиро запрошуємо та радо чекаємо всіх!