![Участь в міжнародному тренінгу Мамчур І.В.](/images/stories/news_2023/pedfak/05/26-05-09-15/1.jpg)
Участь в міжнародному тренінгу Мамчур І.В.
Викладач кафедри психології та соціальної роботи Мамчур І. В. пройшла підвищення кваліфікації з можливістю подальшої тренерської діяльності «Стійкість під час війни». Тренінгова програма передбачає надання психологічної підтримки через навчання та вироблення навичок психологічної самодопомоги як для внутрішньо переміщених осіб, так і громадян, які відчувають наслідки стресу зумовлені збройним конфліктом в Україні.
Навчання проводилось в рамках програми IREX in Ukraine (Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів) «Єднання заради дії» за фінансової підтримки США в Україні.
Інформацію підготувала к. психол. н., доцент,
старший викладач кафедри психології та соціальної роботи
Мамчур І.В.