pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Перші батьківські збори на мистецькому факультеті

17 листопада на мистецькому факультеті Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбулися батьківські збори.

Були присутні представники деканату, викладачі кафедр музично-теоретичних та інструментальних дисциплін і вокально-хорових дисциплін та методики музичного виховання. З привітальним словом виступила декан мистецького факультету, доктор педагогічних наук, професор Т.Б. Стратан-Артишкова та куратори академічних груп. Найактивнішим студентам були вручені дипломи за участь у IV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Сходинки до майстерності» Колпак Н. (диплом лауреата ІІІ ступеня), Локарєвій І. (диплом лауреата І ступеня), Бочкову Д. (диплом лауреата І ступеня), який проводився на базі мистецького факультету 12-13 листопада. Після урочистої частини відбувся святковий концерт, у якому взяли участь студенти музичного відділення – Колпак Н., Локарєва І., Бочков Д., Шевченко М., Беспалова М., Дирдира В., Сендзюк Н. та студентки хореографічного відділення – Омельченко М., Ковбаса М, Лопатіна Д. Ведуча концерту Гамоліч О, звукорежисер Шерстюк А. Студенти І курсу художньо-графічного відділення представили звітну виставку навчальних робіт студентів з «Рисунку» та «Живопису», де батьки могли побачити успіхи своїх дітей протягом короткого терміну навчання та якість підготовки до складання майбутньої сесії.

Інформацію надано мистецьким факультетом