pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Архітектура міста як предмет дослідження

Магістрантка художньо-графічного відділення мистецького факультету Наталія Кухаренко взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів і молодих учених «Архітектурний рисунок у контексті професійної освіти», а також у конкурсі архітектурного рисунка. Заходи відбулися 18 листопада в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

Конкурс проводився у двох номінаціях: «Малюнок/етюд з натури» й «Архітектурна фантазія». У конкурсі брали участь студенти архітектурних спеціальностей зі Львова, Харкова, Полтави, Одеси, Рівного, Івано-Франківська, Сум та інших міст України. Наталія представила на конкурс ескізи зі свого дипломного проекту «Архітектурна деталь як виразний елемент художнього стилю». Магістранкою були виконані рисунки з натури архітектурних деталей історичних будівель Кіровограда, а також комплект листівок «Кіровоград – в архітектурних деталях – Єлисаветград». Результатом роботи над дипломним проектом стало отримання Наталією Кухаренко та науковим керівником її кваліфікаційної роботи, кандидатом мистецтвознавства, доцентом кафедри образотворчого мистецтва та дизайну О.І.Кириченко у вересні 2016 року «Свідоцтва про авторське право». За підсумками конференції та конкурсу в Полтаві видано збірник наукових статей та отримано Диплом учасника конкурсу.

Інформацію надано мистецьким факультетом