pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Особливості викладання методики дистанційно

Студенти 4 курсу факультету педагогіки та психології спеціальності «Дошкільна освіта» групи ДП 17Б (44) (освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр) у ІІ семестрі почали вивчати навчальну дисципліну «Методика навчання російської мови». На практичному занятті, проведеному на інтернет платформі Zoom, вивчаючи тему «Виразне читання», студенти дізналися про секрети виразного читання, а саме як передавати за допомогою голосу, міміки, жестів своє ставлення до змісту прочитаного.

Вчилися дотримуватись пауз -фразових, тактових, змістових. На дистанційно проведеному занятті передавали особливості голосів казкових героїв - Вовка, Жабки, Лисички та інших персонажів. Для цього зробили інсценізацію казки С. Я. Маршака «Теремок. Такі вправи допоможуть майбутнім вихователям закладів дошкільної освіти оволодіти орфоепічними та акцентологічними нормами російської мови.