Інструменти доступності

pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Міжнародна науково-практична конференція «Якість підготовки вихователів закладів дошкільної освіти: виклики сьогодення»

Міжнародна науково-практична конференція «Якість підготовки вихователів дошкільної освіти: виклики сьогодення», що відбулася 25 жовтня 2024 року в місті (Дрогобич, Україна), зібрала науковців та педагогів із багатьох університетів світу, включно з Інсбрукським університетом (Австрія), Аддис-Абебським університетом (Ефіопія), Академічним коледжем освіти імені Кея (Ізраїль), Університетом прикладних наук і мистецтв HAWK (Німеччина), Технологічним університетом Капського півострова (Південна Африка), Університетом Західної Шотландії, Карловим університетом (Чехія), Університетом Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща,) Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка, Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка (Україна), Центральноукраїнським державним університетом імені Володимира Винниченка (Україна), Харківською гуманітарно-педагогічною академією та ін.

Метою конференції було обговорення актуальних викликів у підготовці вихователів, зокрема у контексті регіональних та глобальних соціально-політичних питань, що впливають на освітні системи.

Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка представляли викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти (Н. Котелянець, О. Радул, О. Нікітіна, Т. Прибора), а також студенти бакалаврського рівня вищої освіти (група ДО21 Б) та магістерського рівнів вищої освіти (група (ДО23М) спеціальності 013 Дошкільна освіта.

Конференція стала платформою для обміну передовими практиками у підготовці вихователів дошкільної освіти, акцентуючи увагу на співпраці у розвитку компетентностей, важливих для інклюзивного та мультикультурного освітнього середовища.

Інформацію підготувала
доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти Т. Прибора