![Робота з інструментарієм на мистецькому факультеті](/images/stories/news_2020/11/10-11-14-54/20201108_152306_result.jpg)
Робота з інструментарієм на мистецькому факультеті
Настройку двох роялів в актовій залі головного корпусу нашого університету та фортепіано у навчальних аудіторіях п’ятиповерхівки здійснив фортепіанний майстер Роман Колесніков, який пройшов стажування і сертифікацію у Німеччині на фабриці «Steinway sons» у місті Гамбурзі та на фабриці «Весhstein» у Берліні.
Зараз майстер обслуговує музичні інструменти у Великому залі й аудиторіях Одеської державної музичної академії ім. А. Нежданової.
- Інформацію надано мистецьким факультетом