pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

VІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Тріумф-fest»

18-19 листопада 2017 року у Кіровоградській обласній філармонії відбувся VІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Тріумф-fest», в якому брали участь студенти музичного відділення мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка.

Студенти виступали в різних номінаціях і отримали дипломи: Вінцковська Аліна – номінація «Виконавець-інструменталіст», лауреат І ступеня (клас кандидата педагогічних наук, доцента кафедри музично-теоретичних та інструментальних дисциплін, Свещинської Н.В.), Локарєва Інеса – номінація «Джазовий вокал», лауреат І ступеня (клас старшого викладача кафедри вокально-хорових дисциплін та методики музичного виховання Гайдай Л.В.), Романченко Ірина – номінація «Юний теоретик», лауреат ІІ ступеня (клас кандидата педагогічних наук, доцента кафедри музично-теоретичних та інструментальних дисциплін, Дідич Г.С.), Ковальчук Тетяна – номінація «Юний теоретик», лауреат ІІ ступеня (клас кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри музично-теоретичних та інструментальних дисциплін Локарєвої Ю.В.), Єпіфанова Наталя – номінація «Юний теоретик» - «ГРАН-ПРІ» (клас кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри музично-теоретичних та інструментальних дисциплін Локарєвої Ю.В.).

Департамент культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації відзначив подяками за талант та професіоналізм, компетентність та наполегливу працю викладачів мистецького факультету: кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри музично-теоретичних та інструментальних дисциплін Локарєву Ю.В., кандидата педагогічних наук, доцента кафедри музично-теоретичних та інструментальних дисциплін Свещинську Н.В. Фестиваль пройшов надзвичайно цікаво та динамічно. Студенти отримали дипломи та подарунки. Вітаємо з перемогою!

Інформацію надано мистецьким факультетом