pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт в галузі мистецтвознавства

11 квітня в стінах Харківської державної академії дизайну і мистецтв відбулась підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі мистецтвознавства, в якій взяли участь студенти ІІІ курсу художньо-графічного відділення мистецького факультету Микола Хворост і Ольга Дашенко (дипломи учасників; наук. керівник – канд. мист-ва, доцент О.І.Кириченко) та Катерина Кухта (заохочувальний диплом; наук. керівник – канд. пед. наук, ст. викладач О.А.Пунгіна). За результатами наукової роботи з теми свого дослідження учасниця конкурсу О.Дашенко взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційний розвиток науки нового тисячоліття» (м. Ужгород).

Інформацію надано мистецьким факультетом