pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Профорієнтаційна робота мистецького факультету

20-21 листопада студенти та викладачі мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В.Винниченка з метою профорієнтації молоді відвідали Коледж мистецтва та культури (м. Олександрія) та ЗОШ № 2, 3 (м. Знам’янка).

Концерти пройшли на високому професійному рівні. З привітальним словом на початку концерту виступила доктор педагогічних наук, професор, декан мистецького факультету Стратан-Артишкова Тетяна Борисівна. В концерті взяли участь студенти музичного відділення, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів: Воєвода Олександр, Соколов Руслан, Понзелі Олексій та Євгеній, Таран Людмила, солісти Кіровоградської обласної філармонії та академічного музично-драматичного театру імені М. Кропивницького ­­– Гасленко Артем та Табак Олена.

Протягом концерту звучали твори зарубіжної та української класики: П.Майбороди, В. Івасюка, І. Шамо та інших. Родзинкою концерту був виступ доцента кафедри вокально-хорових дисциплін та методики музичного виховання, народного артиста України – Сергія Дьоміна.

Прекрасні номери «Поліська кадриль», «Ой під вишнею», «Вальс», «Румба» підготували студенти хореографічного відділення Суботін Іван, Алдошина Катерина, Верболоз Євгеній, Яровий Андрій, Сургутська Анастасія. Фінал зачарував усіх слухачів. У виконанні квінтету музичного відділення прозвучали всім відомі та улюблені вокальні композиції «Стожари» та «Червона рута». Приємні та щирі слова подяки прозвучали від імені директора Коледжу мистецтва і культури, заслуженого працівника культури України – Баранова Івана Михайловича. Дякуємо всім учасникам концерту!

Інформацію надано мистецьким факультетом