pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Молодь, наука та мистецтво

25 листопада в Кіровоградському художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбулися традиційні «Мистецтвознавчі читання», які зазвичай проводяться на день народження Олександра Осмьоркіна за старим стилем. У цьому навчальному році читання, можна казати, святкують маленький ювілей, вони відбулися вже в п’ятий раз. Тема даної конференції: «Творчість архітекторів та художників – лауреатів обласної премії в галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка», що приурочено до 150-річчя з дня народження Я.В.Паученка.

В науково-мистецькому просвітницькому проекті взяли участь науковий співпрацівник музею О.Осмьоркіна А.М.Надеждін, викладач будівельного коледжу Т.О.Пенязь, студенти музичного училища та тринадцять студентів художньо-графічного відділення мистецького факультету, науковими керівниками яких є кандидат мистецтвознавства, доцент О.І.Кириченко, кандидат педагогічних наук, доцент Л.В.Гарбузенко, кандидат педагогічних наук, старший викладач Ю.М.Малежик, викладач Л.Г.Гусєва. Всі доповіді учасників конференції були цікавими, змістовними та відрізнялись науково-дослідницькою новизною. Серед тих, хто вже має науково-дослідницький досвід (це студенти VI курсу Д.Жабокрицька, Н.Кухаренко, Д.Ростокіна, IІІ курсу – О.Мостіпан, Л.Данілова), вперше і доволі успішно виступили з доповідями студенти IV курсу – А.Саражин, Г.Бондар, А.Марко, А.Рітова, V курсу – А.Яворська і студенти ІІ курсу – А.Русіна, Ю.Кошарова і Д.Балах.
Кращі матеріали будуть розміщені на Інтернет-сайті музею www.osmerkinmuseum.kr.ua

Інформацію надано мистецьким факультетом