pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Виробнича логопедична практика

Студенти групи СО20Б факультету педагогіки, психології та мистецтв Центральноукраїнського державного університету імені В.Винниченка проходять виробничу логопедичну практику на базі спеціального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №46 "Краплинка".

Гостьова лекція О. В. Чеботарьової та О. В. Нагорної

21 листопада 2023 р. відбулася гостьова лекція Олени Валентинівни Чеботарьової, доктора педагогічних наук, завідувача відділу освіти дітей з ПІР Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України на тему: «Сучасні підходи у навчанні дітей з особливими освітніми потребами» в режимі відеоконференції на платформі «Zoom» для студентів спеціальності 016 Спеціальна освіта Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

День відкритих дверей 4.11.23

День відкритих дверей - надзвичайно корисний захід для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.

З Міжнародним днем логопеда

Професія логопеда, виснажує і, водночас, надихає на нові креативні ідеї.

Профорієнтація зі вчителями комунального закладу «Спеціальна школа №1 Міської ради міста Кропивницького»

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному та дорослому віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії — це, по суті, вибір життєвого шляху, вибір долі.

У сучасних умовах світ професій дуже рухливий: немала частина старих професій зникає, багато виникає нових спеціальностей. Спостерігається масова перекваліфікація. Професійна орієнтація у школі врахувує перехід до більш престижних, цікавих і оплачуваних професій.

// google analytics