Інструменти доступності

pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Культурне дозвілля студентства

Студенти факультету педагогіки, психології та мистецтв долучилося до глядацької когорти поціновувачів муз Мельпомени й Терпсіхори, відвідали Фестиваль театрального мистецтва, стали глядачами фольк-містерії КОЛО (вистава Львівського академічного обласного театру ляльок).

Прагнення надихнути на роздуми про національну спадщину, культурні традиції, історичні та життєві події українців, усвідомлення сучасної долі жінки, України, Всесвіту відчули студенти у виставі.

Першокурсники мали можливість поспілкуватися з режисеркою вистави та директоркою театру Уляною Мороз (м.Львів).

2

Майбутні логопеди, вчителі початкових класів та психологи були під враженням, чим і поділилися на сторінці факультету у мережі Фейсбук.

Змістовне дозвілля здобувачів вищої освіти підвищує особистісний та професійний рівень й сприяє формуванню культурної еліти демократичного суспільства, інтегрує українське студентство у міжнародну творчу інтелігенцію.

Інформацію надала доцентка Наталя Андросова