pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Когнітивні тренінги

При підготовці практичних психологів на факультеті педагогіки та психології Кіровоградського державного педагогічного університету навчальний процес окрім звичних лекційних, семінарських занять передбачає роботу студентів у тренінговій групі.

Метою тренінгу  як форми активного навчання є перш за все передача психологічних знань, а також розвиток певних умінь та навичок.

Тренінги на факультеті педагогіки та психології  проходять у декілька етапів. У жовті студенти третього курсу приймали участь у першому етапі, який передбачав психокорекцію пізнавальної сфери особистості.

Методичною канвою тренінгу є комплекс спеціальних вправ, виконання яких забезпечує розвиток уваги, пам’яті, мислення, уяви.

У результаті роботи в тренінгові групі студенти оволодівають уміннями:

• одночасно бути учасниками групи навчання і спостерігати за діяльністю групи;
  • використовувати отримані під час тренінгового навчання інформацію і досвід;
  • складати корекційно-розвивальні програми:
  • проводити групову корекційно-розвивальну роботу.

Матеріали підготувала викладач кафедри практичної психології Гурова О.М.