Accessibility Tools

pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Викладачі та студенти ЦДУ – учасники культурної місії на Євробаченні-2025 у Швейцарії

Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка має вагомий привід для гордості: викладачі та студенти кафедри мистецької освіти долучилися до представлення української культури на міжнародному рівні під час 69-го пісенного конкурсу Євробачення-2025, що проходив у Швейцарії.

"Творці особистості" - профорієнтаційний захід спеціальності Початкова освіта

Студенти 4-го курсу групи ПОВР21Б факультету педагогіки, психології та мистецтв організували незабутній захід «Творці особистості», щоб розкрити важливість і багатогранність професії вчителя початкової школи. 

Попередній захист кваліфікаційних робіт

Попередній захист кваліфікаційних робіт з теорії та історії образотворчого мистецтва студентів спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація та 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти — це важливий етап на шляху до фінального захисту. Він дає змогу отримати фахові рекомендації та поради від викладачів, внести останні зміни та удосконалити свої проєкти й впевнено рухатись до завершального етапу.

Підсумки VII Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Мистецький освітній простір у контексті реалізації сучасної парадигми освіти»

VII Міжнародна науково-практична конференція «Мистецький освітній простір у контексті реалізації сучасної парадигми освіти», що відбулася днями на кафедрі мистецької освіти факультету педагогіки, психології та мистецтв ЦДУ імені В. Винниченка, зібрала близько 120 учасників — представників сучасної вітчизняної та зарубіжної наукової еліти.

Сплайн Макара Мухи

Цієї весни до мистецького простору повертається ім’я, яке сплітає традицію з сьогоденням, орнамент із пам’яттю, ім’я – Макара Мухи, майстра декоративного розпису з Кіровоградщини. Його "Вазон" не просто символ природи чи домашнього затишку, це візуальна формула, що тримає в собі регіональну ідентичність, фольклорний код та відлуння руки, яка малювала з любов’ю до рідної землі.