pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

XV Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів та студентів «Основні напрями розвитку наукових досліджень молодих учених»

На запрошення наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Григорія Сковороди в Переяславі студентка ІІІ курсу спеціальності 013 «Початкова освіта» Куліш Марина взяла участь у XV Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених, аспірантів та студентів «Основні напрями розвитку наукових досліджень молодих учених». Захід відбувався 05-06 грудня 2023 року в дистанційному форматі на платформі Microsoft Teams та в очному форматі.

Співпраця з вчителями та стейкхолдерами

У межах співпраці кафедри дошкільної та початкової освіти ЦДУ імені Володимира Винниченка із закладами загальної середньої освіти на базі Комунального закладу «Ліцей імені Тараса Шевченка Кропивницької міської ради» було проведено семінар-практикум «Сучасний український правопис у професійній діяльності вчителя початкових класів».

Профілактика СНІДу

Важливо нагадувати про ризики зараження, знати способи захисту, розуміти важливість збереження якості життя, отримувати якісну підтримку держави.

Відбувся семінар-практикум щодо актуальних питань позашкільної освіти

Позашкільна освіта спрямована на розвиток здібностей дітей та молоді в освіті, науці, культурі, спорті, творчості, здобутті первинних професійних знань, необхідних для подальшої самореалізації та професійної діяльності.

IV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійна підготовка майбутніх фахівців закладів дошкільної освіти до педагогічної творчості в контексті тенденцій розвитку освіти»

24 листопада 2023 року у межах співпраці між університетами викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти взяли участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Професійна підготовка майбутніх фахівців закладів дошкільної освіти до педагогічної творчості в контексті тенденцій розвитку освіти», яка відбулася на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (м. Умань).

// google analytics