pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

День довкілля на факультеті педагогіки, психології та мистецтв

Приємне з корисним поєднують студенти 2 та 3 курсу факультету педагогіки, психології та мистецтв разом із деканом факультету Ярославом Галетою, заступницею декана з виховної роботи Наталею Андросовою, викладачами: Долорес Завітренко, Юлією Руденко, Сергієм Мельничуком, Мариною Назаренко, Оленою Горською, Світланою Печененко, Алісою Кушніровою на базі відпочинку «Буревісник». Мета: допомогти у впорядкуванні території та помилуватися красою природи.

Актив студентської спільноти факультету завжди готовий брати участь у різних соціальних та екологічних ініціативах.

Не обійшлося без гумору та романтики: дівчата приміряли образи «відьмочок» із мітлами та весняних мавок, що плетуть віночки зі кульбабок.  Дехто навчився розрізняти трави й квіти, на які в місті не звертали уваги.

Екологічну свідомість виявили студенти спеціальностей 012 Дошкільна освіта, 016 Спеціальна освіта, 053 Психологія, 024 Хореографія, 231 Соціальна робота, 013 Початкова освіта. Хлопці вивезли сміття, каміння, обкопали кущі та дерева. Дівчата розчистили доріжки, збирали гілки, попрацювали граблями та сапами на клумбах, полили саджанці.

На завершення від декана був майстер-клас з приготування на вогні смачної печені та пригощання солодощами.

Із розваг: послухали класичні твори італійських та іспанських композиторів, виконаних на гітарі. Співали, танцювали, дихали чистим повітрям, наситилися враженнями, намріяли майбутні походеньки до лісу.

Відео про активний день перегляньте тут: https://www.facebook.com/100007042453247/videos/970306064681074/

Щиро вдячні ректорату за підтримку ініціатив студентів, деканату факультету за організацію та проведення заходу!

Інформацію підготували Долорес Завітренко, Наталя Андросова