pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Майбутні педагоги відвідали Павлиську школу та музей Василя Сухомлинського

7 жовтня 2021 року у рамках проведення щорічно Всеукраїнської студентської конференції студенти 2 й 3 курсів відвідали "професійну мекку" педагогів - Педагогічно-меморіальний музей В. О. Сухомлинського та школу, де він працював директором. Організували екскурсію викладачі кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти за сприяння ректора ЦДПУ ім. В. Винниченка Є.Ю.Соболя, завідувача кафедри О.С.Радул та профспілки студентів.

Багато вражень привезли майбутні вихователі та вчителі початкових класів від затишку подвір'я й рослинного розмаїття, Галявини Казок, Зеленого класу, музейних експонатів, традицій сучасного ліцею, історії існування позашкільної діяльності учнів Павлиської школи, авторитету вчителя В. О. Сухомлинського, його безмежної любові до дітей та вимогливості до колег.

Викладач кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти Наталя Андросова