pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Знайомство з мистецькими спеціальностями випускників музичної школи та хорового гуртка

Майбутні вчителі музичного мистецтва провели профорієнтаційний захід для учасників хорового гуртка КЗ «Ліцей «Нова українська школа» Кропивницької міської ради» та випускників Музичної школи №2 ім. Ю. С. Мейтуса міста Кропивницького та представили музичну казку за мотивами дитячої опери Є. Карпенка «Срібна дівчинка».

Організували дійство доцентка кафедри мистецької освіти Жанна Колоскова й концертмейстер Л. Говор.

Втілили в життя різні образи студенти спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) бакалаврського рівня освіти: Сергей Радов, Підхлібний Іван, Зінченко Антоніна; магістерського рівня освіти: Анна Матуляк, Олексій Валерійович Бакума, Усік Анна, Гребенчуков Андрій, Max Shevchenko, Кожушко Олександра, Ніколенко Катерина.

Долучилися до проєкту:
у ролі Річечки – Анна Камінна – учасниця хореографічного гуртка (керівниця гуртка – студентка 2 курсу спеціальності 023 Хореографія Ніколєнко Лоліта);
у ролі Ведмедя – Даніїл Колосков – студент І курсу факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій.

Після завершення заходу студенти запрошували учнів здобувати мистецькі спеціальності в Центральноукраїнському державному університеті імені В. Винниченка на факультеті педагогіки, психології та мистецтв.

Інформацію надала Наталя АНДРОСОВА