6 листопада 2024 року кафедра мистецької освіти Центральноукраїнського державного університету ім. В. Винниченка приймала запрошеного професора — проректора з науково-педагогічної, творчої роботи та інноваційного розвитку, доктора мистецтвознавства Юлію Вікторівну Ніколаєвську. Вона виступила з гостьовою лекцією під назвою «Світло Травм» під час якої поділилася досвідом впровадження травмоінформованого мистецтва, здобутого митцями та педагогами Харкова у складних умовах повномасштабної війни. Із вітальним словом до шанованої гості звернулася проректор з наукової роботи університету, доктор психологічних наук, професор Лілія Валентинівна Клочек.
Read more ...
Початок цього тижня для всіх студентів-музикантів, котрі навчаються за спеціальністю 014 «Середня освіта (Музичне мистецтво), видався досить насиченим й трохи незвичайним. У межах постійно діючої Міжнародної програми «Мистецтво і комунікації». Програма, яка реалізується в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка за підтримки британських науковців і митців, триває вже другий рік поспіль.
Цієї осені університетська спільнота має унікальну нагоду побачити виставку пленерних робіт майбутнього художника Воробйова Данила, виконаних у техніках акварелі та графіки. Віртуальна галерея пропонує зануритися в неповторні моменти природи, схоплені на відкритому повітрі, крізь призму оригінального бачення молодого таланту.
25 жовтня 2024 року доцентом кафедри мультимедійного дизайну Харківської державної академії дизайну та мистецтв Наталією Чєн, на кафедрі мистецької освіти факультету педагогіки, психології та мистецтв, в межах освітнього компоненту «Індивідуальний мистецький проєкт» була проведена лекція: «Сучасні мультимедійні індивідуальні проєкти: реалії, досвід, перспективи в процесі підготовки професіоналів з образотворчого мистецтва та дизайну».
На кафедрі мистецької освіти ЦДУ ім. В. Винниченка, 11 жовтня 2024 р. професор Единбурського університету (Шотландія) Найджел Осборн, в якості запрошеного професора, прочитав лекцію за темою: «Травмоінформоване мистецтво: практика убезпечення дітей від травми». Лекція була призначена для студентів музичного відділення, які з поточного навчального року розпочали навчання за освітньо-професійною програмою «Середня освіта (Мистецтво. Музичне мистецтво. Арт-комунікації)».