Вітаємо доцента кафедри психології та соціальної роботи, кандидата психологічних наук, доцента Близнюкову Олену Миколаївну з отриманням престижної академічної стипендії імені Фулбрайта та можливістю проходження наукового стажування у Джорджтаунському університеті/ Georgetown University, Washington DC, США в наступному навчальному році (вересень 2024 – травень 2025).
Детальніше...
У Музеї мистецтв міста Кропивницького 4 липня о 14:00 відбудеться відкриття виставки кваліфікаційних робіт «Творимо і перемагаємо» спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація та 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) бакалаврського та магістерського рівня освіти.
Вітаємо випускників факультету педагогіки, психології та мистецтв із врученням дипломів бакалаврів та магістрів.
Заключним акордом роботи кафедри мистецької освіти у поточному навчальному році за Міжнародною програмою «Травмоінформована допомога через арт-комунікаційну взаємодію», стала участь професора Алли Растригіної у Літній школі KSE з практик травмоінформованого мистецтва у межах проєкту «Art Therapy Force». Захід було розроблено й організовано у партнерстві з Київською школою економіки, ГО ART DOT, Opera Circus та Королівського коледжу Лондона (факультет військових досліджень).
Наприкінці семестру кафедра мистецької освіти організувала виставку студентських робіт у техніці «гарячий батик».