fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Участь у роботі робочої групи забезпечення спеціальності Професійна освіта (PhD)

Доктор педагогічних наук, професор кафедри математики та цифрових технологій Микола Садовий 28 червня 2024 р. взяв участь у засіданні робочої групи забезпечення спеціальності PhD 015 Професійна освіта ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».

XVII Міжнародна науково-практична інтернет конференція «Проблеми та інновації в математичній, природничій і професійній освіті»

Кафедра математики та цифрових технологій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка спільно з Лабораторією дидактики фізики, технологій та професійної освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України в Центральноукраїнському державному університеті ім. Володимира Винниченка провела XVII Міжнародну науково-практичну інтернет конференцію «Проблеми та інновації в математичній, природничій і професійній освіті».

Завершилися кваліфікаційні екзамени студентів першого (бакалаврського) рівня кафедри математики та цифрових технологій

На кафедрі математики та цифрових технологій факультету математики, природничих наук та технологій ЦДУ імені Володимира Винниченка у період із 17 червня 2024 року по 27 червня 2024 року відбулася атестація студентів спеціальностей:

Студенти спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) успішно склали атестацію у формі кваліфікаційних екзаменів

26 червня 2024 року завершилась атестація здобувачів освіти спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Академічна мобільність в Полтавському державному аграрному університеті

Академічна мобільність – можливість учасників освітнього процесу навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому закладі вищої освіти (науковій установі) на території України чи поза її межами.